çözemedim :(

nesrin07

Yeni Üye
Üye
çözemedim :(
merhabalar. dun aksam esımın bır arkadası geldı oturmaya kahve felan yapdım daha sonra bosları tepsıye koydum ve mutfaga gıderken elım dolu oldugu ıcın kapıyı kapayamadım esımden kapıyı kapamasını rıca ettım. aksam arkadası gıttıkden sonra bana trıp attı ne oldugunu sordugum zamanda kapıyı kapatmasını soylemem yanlısmıs mutfaga gıdıp tepsıyı bırakıp gerı donup kapıyı kapatacaksın dedı :S:S nedenını sordugumdada sen bunu suan ıdrak edemezsın zamnla ogrenırsın dedı :(:( ben hala cozemedım nerde yanlıs yapdım kapıyı kapatmasını ısdemem yanlıs bır durummuydu yardımcı olurmusunuz ?:ang:

arkadaşının yanında eşine senin evde üstün olduğunu kanıtlamışsın gibi algılamış.Yada arkadaşının gelmesinden rahatsız olmuşsunda onu böyle hareketlerle belli etmeye çalışıon gibi anlamışta olabilir.

Canım erkek işte..Arkadaşının yanında ona emir vermişsin gibi algılar.Bneim eşim öyle ona şunu yap bunu yap diyemiyorsun.Diyince ya bunu deme ya bunu yapma oluyor.
Çözüm:eşine arkadaşlarınn yanında iş buyurma...Çünküü böyle şeylerden hoşlanmazlar:):):))

Canim Arkadaslara Katiliyorum bende...

Erkekler icin Cogu basit istek Dahi, emri vaki olur.

Bu dogrumu tabiki degil, sonucta sen ONUN arkadasina hizmet ediyorsun ( ki bunuda anlamis degilim, sanki o senin arkadaslarina hizmet ediyormus gibi :S ) ama kendini asla ezdirme canim.
Arkadasi eger onunsa, kapiyida kapatmak zorunda, yeri gelince cayi servis etmek zorunda, zorunda diyorum evet, cünkü sende bunlara zorunlu olarak görülüyorsun...

Zamanla ıdrak edersin sözüne gelince, kisacasi burda demek istedigi, zamanla benim kurallarima göre oynarsin, sanirim daha yeni evlisiniz, yani yillariniz gecmemis...

Ama her ne olursa olsun, erkeklerin agzindan cikan her kelimeyi altin kantara koymayacaksin canim.
KAFAYI YERSIN yoksa :):)

Allah yardimcin olsun :):)

yavvv benimkine sordum arkadaşının yanında senden bişi rica etsem falan gibisinden oda evet arkadaşımın yanında söylememen gerekir yaparım ama uyarırım sonra dedi :hasta::hasta:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri