gebe
  1. nesrin07

nesrin07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çözemedim :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nesrin07 tarafından paylaşıldı.

merhabalar. dun aksam esımın bır arkadası geldı oturmaya kahve felan yapdım daha sonra bosları tepsıye koydum ve mutfaga gıderken elım dolu oldugu ıcın kapıyı kapayamadım esımden kapıyı kapamasını rıca ettım. aksam arkadası gıttıkden sonra bana trıp attı ne oldugunu sordugum zamanda kapıyı kapatmasını soylemem yanlısmıs mutfaga gıdıp tepsıyı bırakıp gerı donup kapıyı kapatacaksın dedı :S:S nedenını sordugumdada sen bunu suan ıdrak edemezsın zamnla ogrenırsın dedı :(:( ben hala cozemedım nerde yanlıs yapdım kapıyı kapatmasını ısdemem yanlıs bır durummuydu yardımcı olurmusunuz ?:ang:

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşının yanında eşine senin evde üstün olduğunu kanıtlamışsın gibi algılamış.Yada arkadaşının gelmesinden rahatsız olmuşsunda onu böyle hareketlerle belli etmeye çalışıon gibi anlamışta olabilir.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım erkek işte..Arkadaşının yanında ona emir vermişsin gibi algılar.Bneim eşim öyle ona şunu yap bunu yap diyemiyorsun.Diyince ya bunu deme ya bunu yapma oluyor.
    Çözüm:eşine arkadaşlarınn yanında iş buyurma...Çünküü böyle şeylerden hoşlanmazlar:):):))

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim Arkadaslara Katiliyorum bende...

Erkekler icin Cogu basit istek Dahi, emri vaki olur.

Bu dogrumu tabiki degil, sonucta sen ONUN arkadasina hizmet ediyorsun ( ki bunuda anlamis degilim, sanki o senin arkadaslarina hizmet ediyormus gibi :S ) ama kendini asla ezdirme canim.
    Arkadasi eger onunsa, kapiyida kapatmak zorunda, yeri gelince cayi servis etmek zorunda, zorunda diyorum evet, cünkü sende bunlara zorunlu olarak görülüyorsun...

Zamanla ıdrak edersin sözüne gelince, kisacasi burda demek istedigi, zamanla benim kurallarima göre oynarsin, sanirim daha yeni evlisiniz, yani yillariniz gecmemis...

Ama her ne olursa olsun, erkeklerin agzindan cikan her kelimeyi altin kantara koymayacaksin canim.
    KAFAYI YERSIN yoksa :):)

Allah yardimcin olsun :):)

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    acaba arkadaşının yanında böyle söyledini için olabilirmi

6. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    erkek işte fazla takma

7. purplegirls

purplegirls Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ttlım erkekler böle seylerden hıc hoslanmazlar erkekler ıste bnce fzla takma bunu kafana..(;

8. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim nişanlım da öyle... hiç takma aklına. erkek milleti deyip geç...

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ehh iste canim,erkeklerr ve erkekler...emir vermissin gibi anlamistir esin,boyle seylere takilirlar erkekler.

10. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yavvv benimkine sordum arkadaşının yanında senden bişi rica etsem falan gibisinden oda evet arkadaşımın yanında söylememen gerekir yaparım ama uyarırım sonra dedi :hasta::hasta:

11. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yanlış bişey yapmamışsın ki sen.güzellikle rica ettiysen ne varki yani bunda.ama bazen yada çoğu zman mı desek erkekler trip yapabiliyo ufacık bişeye bile...üzme kendini..

12. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    o seni yanlış anlamış kendini arkadaşının yanında mahçup hissetmiş iş yapıyor evde dedirtmemek için kızmış sana erkekler gelemez böyle şeylere ama benim eşim öyle yapmaz tabi elimde tepsi ile odaya girsem hemen ben tepsiyi bırakmadan canım dur der ve sehpaları çıkarır her erkek bir olmaz tabiki seninki biraz maço galiba üzülme canım olur böyle bazen

çözemedim :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazık Müjde Ar'da Kürt Sorununu Çözemedi

Yazık Müjde Ar'da Kürt Sorununu Çözemedi

MÜJDE AR KÜRT SORUNUNU ÇÖZEMEM DEDİ MÜJDE AR, NTV’DE YAYINLANAN PROGRAMIN CANLI YAYININDA KÜRT SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA SAMİMİ FİKRİNİ SÖYLEYEMEYECEĞİNİ AÇIKLADI. Can Dündar’ın konuk olarak katıldığı, NTV’deki ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programında PKK sorununun nasıl çözümlenebileceği üzerinde konuşmalar yapıldı. Konuşmalar arasında en dikkat çeken sözler Müjde Ar’dan geldi. Ar, şöyle...
  2. Ayyyyyy yardım edin çözemedim sayfayı

Ayyyyyy yardım edin çözemedim sayfayı

zehra hnm yada admin kimsE BİRİ BANA YARD. OLSUN ÇÖZEMEDİM SAYFAYI

Sayfayı Paylaş