gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

çözülmüyor ki şu yürek beyin bilmecesi.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

Aşk acı çekmek demektir. Aslında insan içinden çeker acısı bilsede onunla olmıycanı son demine kadar yaşamak ister aşkını. Keşkeleri olucağına bir insanın olmasın herşeyi yaşasın daha iyi.

Git benden uzak bir yere git.. acı ççekmeyeceğim bir yere git... git.. git ki bitsin bu işkence...biteceğini de sanmıyorum ya neyse.. ben mi gitmeliyim yoksa, senden az sensizlikten çok alıp yanıma.. bir başka şehre mesela.. var mıdır senın olmadığın bir şehir, senı hatırlatmayacak bi an. sanmam.. sen içimde oldukça sensızlık olsa her yanım neye yarar bu çabam.. gönül istemezse nasıl unutur insan ? önce yüreğimden çıkarmalıyım senı.. yok olmuyor gitmıyorsun işte.. içime işleyıp damarlarımda dolaşmaya başlamışsın bile. nefesim olmuşsun kaybedemem ki seni göz göre göre. beynim git dedikçe yüreğime yerleşiyorsun sanki.. çözülmüyor ki şu yürek beyin bilmecesi. dinmiyor yüreğimin yüreğine hasretii. ah sevgilim gelip alsana bende ki seni

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Aralık 2010
  2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    elifimmm canımmm ellerine sağlıkk beni eskilere götürdü ama inan bitiyo benim için bitti en azından ...

3. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğine sağlık bebeğim çok güzel olmuş

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

bitanemm senın için bittiğine sevindim inan sen en iyilerine layıksın üzülmek sana göre değil ..:)

5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

saol meleğimmm :)

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çooook sağolll canımm elifimm sende öylesinn hep mutlu ol inşallah

7. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel yüregine saglik

çözülmüyor ki şu yürek beyin bilmecesi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi,

Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi,

Mustafa Kemal,yüreklerimizde ki sevgi, Kanımızda ki kıvılcım, Canımızda ki ruh, Dilimizde ki hece, Alnımızda ki gurur, Mustafa Kemal bir büyük dava... Mustafa Kemal,yücelerde bir bayrak, Gönüllerde taht, Dillerde marş, Cumhuriyete ad, Ulusumuza rehber... Mustafa Kemal,geleceğimizin umudu, Çağdaş uygarlığın sönmeyen yıldızı, Mustafa Kemal özgürlüğümüz, Çocuklarımız,gençliğimiz,...
  2. Öyle Yürekten Sevdim ki

Öyle Yürekten Sevdim ki

Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim. Tükendim tükettim hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye kendime yüreğime .. Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için ne yaptıysam olmadı Boyun eğdim varlığınla yaşamaya Artık...
  3. Bitkisel hayat ve beyin ölümü arasındaki fark şudur.

Bitkisel hayat ve beyin ölümü arasındaki fark şudur.

beyin ölümü ile bitkisel hayat arasındaki fark bitkisel hayat beyin ölümü belirtileri nedir İstanbul Zeytinburnu'nda tramvay kazasında ağır yaralanan ve beyin ölümü gerçekleşen Buket Bulut'un durumu buna benziyor işte.. Buket'imizi kaybettik bu arada.. Mekanı cennet olsun.. Bitkisel hayat veya koma durumu ile beyin ölümü arasında ne gibi farklar vardır? Beynin, düşünce, konuşma ve...

Sayfayı Paylaş