gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Crap S Blue Bayan Günlük Badileri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

crap s blue, bayan t shirt, dadi, çeşitleri, renkleri, fiyatları ne kadar, markası nedir, yazlık kısa kol, askılı bayan badilerini buradan bulabilirisniz

Yaz geleli herkes resmen sıcaktan pişti. Kısa, uzun etekler, elbiseler, kapriler, tişörtler hepsi bu markada en güzeli yer alıyor.

Ayrıca fiyatlarıda aksine cebini yakmıyor.

Crap S Blue Bayan Günlük Badileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çalışmayan bayanın günlüğü

çalışmayan bayanın günlüğü

Sabah erken kalktım kahvaltıyı hazırladım Sonra bulaşıkları yıkadım evleri bir güzel süpürdüm halıda baya tozlanmış camları sildim lavaboyu fırçaladım ardından yerleri sildim çamaşırları yıka ser topla ütüle bebeğin gezme zamanı şimdide uyku vakti iki ters bir diz ha gayret birazda kendime bakayım daha akşama yemek...
  2. 2011 Yaz Sezonu Bayan Badileri

2011 Yaz Sezonu Bayan Badileri

bayan, badi, modelleri, askılı ,artistic bayan giyim, kısa kol, çeşitleri, 2011 yaz sezonu, ürünlerini buradan bulabilirsiniz Artistic farkı ile kısa ve askılı günlük badi modelelrini siz melekler ile paylaşıyorum.
  3. Crap S Blue Elbise Modelleri

Crap S Blue Elbise Modelleri

elbise, modelleri, 2011 yaz sezonu, kısa, askılı, çeşitleri, crap s blue markası, elbise modellerini buradan bulabilirsiniz Bu yaz elbis egiymek moda oldu. Acayip rahat olmasının yanında güzellikleri ve genelde 30 tl yi geçmemesi ise bizim için süpriz. Bu paylaşacagım elbiselerin fiyatları ise şu an sadece 19.90 tl ile 29 tl arasında değişmektedir.
  4. Madonna & Jardella Bayan Askılı Badileri

Madonna & Jardella Bayan Askılı Badileri

madonna, markası,ürünleri, bayan badi, tişört modelleri, askılı badileriburadan bulabilirsiniz Madonna bayan markasına özel askılı badileri sizlerle paylaşıyorum.
  5. Dolce Gabbana'dan Light Blue Bayan Parfümü Tam Bir Yaz Parfümü

Dolce Gabbana'dan Light Blue Bayan Parfümü Tam Bir Yaz Parfümü

dolce gabbana light blue bayan dolce gabbana light blue parfüm Sevgili melekler, Dolce Gabbana kıyafet koleksiyonları ile olduğu kadar aksesuar ve parfüm sektöründe ki başarılı çalışmalarıyla modaseverlerden tam not almayı biliyor. Son çıkardığı Dolce Gabbana Light Blue parfüm de bunun en güzel örneklerinden biri. Tam bir yaz kokusu lansmanıyla piyasaya sürülen Dolce Gabbana Light Blue...

Sayfayı Paylaş