gebe
  1. bese

bese Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

Konu, 'Gebelik' kısmında bese tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...

2. bese

bese Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kimse yokmu yaa lütfen birileri baksın

3. aysima_

aysima_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende ıkı dusuk yaptım ve bende suan hamısım ve bende crione jel kullanıyorum aynı seyler bendede oldu hatta kırmızı kan geldı daha sonra dun hastaneden cıktım doktorum yatmamı onerdı ve bugun yıne kanamam oldu doktorumu aradım jeli gunde ıkı ye cıkarttı bende cok tedırgınım ne yapmalıyım sende kı gelısmeler ne oldu bılgı verırsen banada sewınırım

4. demo

demo Forum Okuru

Arkadaslar ben de bu jeli kullanıyorum daha önce 2 düşük yaptım dün hastanede serum takıldı ve hafta bir vurulan üzere igneyi başladı bugün sabah jelden sonra yine çamur gibi geldi doktorum u aradım jeli kes dedi ve progestan 100mg günde 3 kez ic dedi ben oksapar kan sulandirici igne ve koraspirin de kullanıyordum coraspirin de kesti bugun

5. ag48

ag48 Forum Okuru

merhaba ben de tüp bebek yaptırdım günde bır defa kullanıyorum jeli bu gun transferımın 10 gunu ama son 3 4 gundur gerı gelen jelde acık renkde pembemsi bır leke oluyo bana da yardımcı olabılırmısınız

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ilaç kullanımında bu tür lekelerin olması olağan lakin siz yinede tedbiren hekiminize durumunuzu danışın.

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

susan mckimley iç çamaşırlarınızı yıkayın iç çamaşırlarınızı yıkamadan giymeyin (edit RüYaM -resm tarafımca silinmiştir sebep adult olmasada adulta giriyordu ) ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU LÜTFEN DİKKATLEOKUYUN ve BAYAN ARAKDAŞLARINIZLAPAYLAŞIN ...İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCE YOKSA BOYLE OLUR :::Bu gördüğünüz (ekteki foto)birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan bir sinek...
  2. Progestan iğnesi ile crinone jel aynı mı

Progestan iğnesi ile crinone jel aynı mı

merhaba ben tüp bebek yaptırdım çok şükür hamileyim ama doktorum daha önceden kullandığım iğneyi kesti onun yerine jel verdi ikisi de aynı işe mi yarıyor iğne daha mı etkiliydi acaba?
  3. lütfen yardım edin.... çok önemli...

lütfen yardım edin.... çok önemli...

[MEDIA] bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????
  4. lütfen yorumlayan çok önemli

lütfen yorumlayan çok önemli

1 saat içerisinde 3 farklı rüya gördüm her ruyamdan sonra uyandım 1 saat içinde olduğunu oradan biliyorum ilk Rüyam terliklerim kayboluyodu ve bulamıyorum.2.rüyam telefonun elimde paramparça oluyordu ama sadece cam seklinde 3.rüyam ise bağırsaklarımın ağzımdan çıktığını ve benimde onu dışarı doğru cektigimi ggordum kanlar ve acı içerisinde . yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim

Sayfayı Paylaş