gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Crione Jel kullananlar bilgi verebilir mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cirione % 8 jel adeti geciktirir mi kızlar ? Bu jeli kullanıyorum ama kaşıntı ve tahriş yaptı bende kullanan oldu mu bana biraz bu jel hakkında bilgi verir misiniz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Crione Jel kullananlar bilgi verebilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. preseed jel kullananlar

preseed jel kullananlar

pre seed kullananlar preseed kullananlar preseed jel jel İNFERTİLİTE (Kısırlık) HASTA GRUBU . - Açıklanamayan infertilite hasta grubunda . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavileri öncesinde . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde . - Ovulasyon ( Yumurtlama ) takibi için ultrason muayenesinde . - Timed Intercourse...
  2. ygs sınavı hakkında bilgiler verebilir misiniz ?

ygs sınavı hakkında bilgiler verebilir misiniz ?

Bu yıl ilk kez sınavlara gireceğim.Sizden ricam ygs sınavları hakkında bilgi vermeniz.Yardım edermisiniz ?
  3. Hz.İbrahim'in hayatı hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz

Hz.İbrahim'in hayatı hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz

Merhaba.Ben Hz.İbrahim'in hayatını araştırıyorum ve bilgi verebilirseniz çok sevineceğim.. Başarılarınızın devamını diler hayırlı cumalar dilerim bu vesile ile. Hepinize Teşekkürler..
  4. vajina temizleme jeli kullananlar

vajina temizleme jeli kullananlar

selam hanımlar aranızda vajina temizleme jeli kullanan varmı bir arkadaşım bana zararlı olduğunu söyledi hassas bir bölge olduğu için açıkcası biraz tereddüt ediyorum faydası olduğunu söyleyenlerde var aranızda temizleme jelini kullanan varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim kullananlar nasıl memnun kaldınızmı memnun kalmayanlar ne açıdan memnun kalmadınız herhangi bir yan etkisi oluyormu
  5. ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce

Sayfayı Paylaş