gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cryo Kabinle incelmek zayıflamak mümkün mü?

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cryo kabin cryokabin cyro kabin cyro cabin cyrocabin Cryo Kabin Nedir?Türkiye’de yeni satışı başlayan Cryo Kabin Nedir?

Türkiye de yeni satışa sunulan Cryo Kabin, bölgesel incelmenin yanı sıra zayıflamaya yardımcı ve daha bir çok etkiye sahip Melek'lerim.

Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendireme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir.Oldukça etkili olan Cryo Kabin’le sadece bölgesel değil tüm vücut dâhilinde uygulama yapılmakta ve sadece kilo vermeye, incelmeye ve selülit tedavisine yönelik değil aynı zamanda imune sistem güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir. Düzenli uygulamalar sonucunda yapılan araştırmalara göre seans başına 700 kcal harcandığı tespit edilmiştir. 20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmektedir.Cihaz zayıflatmanın yanısıra ani ısı düşüşü ile birlikte vücutta yarattığı şok dalgası sayesinde kan dolaşımı hızlanıyor ve vücut direncini artırıyor.
    Dr. Mehmet Öz tarafından da önerilen sistem, 3 dakikalık seans süresinde vücudu -178 dereceye kadar soğutuyor ve ortalama 700 kalori yaktırıyor. Bunun yanı sıra ani ısı düşüşü ile vücutta yarattığı şok dalgası önemli oranda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor ve vücut buna direnç artışı olarak tepki veriyor. Üstelik seans süresince kişi üşümüyor aksine daha farklı ısı artışı gibi bir his uyandırıyor.
    Sistem selülit tedavisinde de etkili oluyor. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırırken aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlıyor.
    Kendi programında da cihazı tanıtan Doktor Mehmet Öz cihaz hakkında şunları söyledi: “Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Cryocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir. Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadır. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar. Ayrıca vücutta ki direnci arttırır”

Cryo Kabinle incelmek zayıflamak mümkün mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoga yaparak zayıflamak mümkün mü?

Yoga yaparak zayıflamak mümkün mü?

yoga zayıflama yoga ile zayıflama Yoga yaparak zayıflamak mümkünmü? sorunuza yanıt olarak aşağıdaki yoga uzmanının yazınısı okumanızı tavsiye ediyorum Genellikle kullanılan diyet programları, kilo sorununa daha çok geçici çözümler getirir. Yaşam koşullarınıza zorla uydurmaya çalıştığınız her tür aktivite geçici çözümler sağlar ve sürekli bu döngü içinde olmak kişinin kendisiyle barışık...
  2. Kan şekerini düşürerek zayıflamak mümkün mü ?

Kan şekerini düşürerek zayıflamak mümkün mü ?

Kan şekerini düşürerek zayıflamak mümkünmü melekler, o kadar egzersiz ve beslenmeye dikkat ettiğim halde tam istediğim şekilde zayıflama yapamıyorum. Bilginz var mı ?
  3. Eliptik bisiklet ile Zayıflamak Mümkün mü?

Eliptik bisiklet ile Zayıflamak Mümkün mü?

Eliptik bisiklet nedir faydaları zararları kullanımı tavsiye ve hakkında herşey burada. Arkadaşlar uzun zamandır zayıflamak için uğraşıyorum. Bunun için defalarca diyet girişiminde bulundum. Zayıflama hapları kullandım. Çeşitli egzersizler yapmaya çalıştım ama bir türlü başarılı olamadım. En sonunda bu işi bir düzene sokmaya karar verdim ve kendime bir Voit lc210 eliptik bisiklet aldım....
  4. Çiğköfte Yiyerek Zayıflamak Mümkün mü?

Çiğköfte Yiyerek Zayıflamak Mümkün mü?

çiğköfte kilo verdirirmi, çiğköfte yiyerek zayıflayanlar, çiğköfte yiyerek zayıflama Bizim soframızdan çiğköfte eksik olmaz burada eşimi çiğköfte konusunda tek geçerim yaptımı yapıyor arkadaş hahaha Yıllardır aile toplantılarımızda ve eş, dost ve arkadaşlarımızla birlikte çiğköfte ortamlarımız meşhurdur;) Benim de çok severek yediğim çiğköfte meğer kilo verme olayında ne marifetliymiş:D:D Çiğ...
  5. Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Merhaba melekler, Diyabet hastasıyım ve Tip 2 diyabet adlı bir diyabetin özelliklerini taşıyorum. Bu diyabette aşırı kilo genel özellik. Ben de bu özellik içerisinde yer alıyorum. Kan şekerim sürekli düştüğü için öğün dışşında ara öğünsüz günü geçiremiyorum. Hem yiyip hem nasıl kilo vereceğim. Bununla ilgili internette de detaylı araştırma yaptım hatta diyabet yaşam adlı bir siteden acayip...

Sayfayı Paylaş