Ctrl + V oyunu

Cevap: Ctrl + V oyunu

Soğuk ve karlı bir gecede tipiden yolunu kaybeden bir işadamı ve sekreteri arabalarını terketmek zorunda kalırlar ve uzun bir yürüyüşten sonra üşümüş ve ıslanmış durumdayken bir kulube bulurlar.Kulubede bir yatak, bir uyku tulumu ve birsürü battaniye bulunmaktadır. Geceyi geçirmeye hazırlanırlar ve işadamı bir centilmen olarak, yatağı sekreterine verir. Ben yerde uyku tulumunda uyurum, der. Sekreter yatağa yatar, adam uyku tulumunun içine girerek fermuarı çeker. Bir süre sonra tam uyumak üzereyken, sekreterinin sesini duyar: - Efendim, ben çok üşüyorum. Adam fermuarı açar, uyku tulumundan çıkar, bir battaniye alıp kadının üzerine örter, tekrar uyku tulumuna girer, tam uyumak üzereyken yine sekreterinin sesini duyar: - Efendim, ben hala çok üşüyorum. Adam yine fermuarı indirir, tulumdan çıkar, bir battaniye daha alıp kadının üstüne örter, uyku tulumuna girerek fermuarı çeker. Tam uykuya dalacağı sırada yine duyar: - Ben yine çoooook üşüyorum. Adam yattığı yerden: - Bir fikrim var, der. Burası ıssız bir yer. Neler olduğunu kimse göremez, istersen evliymişiz gibi davranabiliriz. Genç kadın kıkırdar: - Tamam, bana göre hava hoş. Adam yattığı yerden avazı çıktığı kadar bağırır: - Öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeyi kendin al:hhh:
bende bu kalmış:D

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin
suçundur.

NOT: kendi şahsıma ait //eskiden vazgeçilmezdim şimd ise eRİŞİLMEz oldum

*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.

kardeşime msn nick i arıyodum da

1ddea7.gif

Az önce mislinay'ın doğum gününü kutladımda:D

Çanakkale savaşlarında kahramanca mücadele eden 57'nci alayın hikayesi sinema filmi oluyor.
Mustafa Kemal Atatürk'ün, askerlerine, ''Ben, size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum'' diye seslendiği Çanakkale Savaşları'nda kahramanca mücadele eden 57. Alay'da görevli Mehmetçiğin ruhu, beyazperdeye aktarılacak.

Saran Film Yapım Genel Koordinatörü ve projenin uygulayıcı yapımcısı Serkan Balbal, yazar Turgut Özakman yönetiminde oluşturulan ekibin hazırlayacağı senaryonun çekimlerini, Saran Filmin, 2009'un yazında başlatacağını bildirdi.

ÖZAKMAN'IN DİRİLİŞ'İ ÖNAYAK OLDU

Çanakkale ve 57. Alay ile ilgili bir süredir araştırma yaptığını ifade eden Balbal, Turgut Özakman'ın ''Diriliş'' adlı kitabını okuduktan sonra Çanakkale Savaşları'nın en kanlı ve en önemli çarpışmasını yaşayan 57. Alay'ın herkes tarafından tanınması için böyle bir film yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Serkan Balbal, ''Vietnam ve Pearl Harbor savaşlarında yaşananlar ayrıntılarıyla biliniyor. 57. Alay'ın kahramanlığını herkes biliyor ama kimse onların yaşadıklarını ayrıntılarıyla bilmiyor. Herkes bu konuda eksik bilgiye sahip. 70 milyonun içindeki kahramanlık, 57. Alay'da ortaya çıkmıştır. Biz de 57. Alay'ın neler yaşadığını, o dönemde neler hissettiğini, 57. Alay ruhunu anlatmak için böyle bir filmi hayata geçirmeye karar verdik'' dedi.

ATATÜRK'Ü KİM CANLANDIRACAK?

Avustralyalılar, Yeni Zelandalılar ve Türklerin birlikte rol alacağı filmde, Atatürk'ü kimin canlandıracağının henüz belli olmadığını bildiren Balbal, ''Çanakkale Savaşları'nın ruhunu yaşayacak ve yansıtacak bir aktörle çalışacağız ama henüz ismi netleşmedi. Avustralya komutanını da o ruhu yansıtması için bir Avustralyalının canlandırmasını istiyoruz'' diye konuştu.

Balbal, Çanakkale Savaşları'nın en kanlı çarpışmasının yaşandığı ve savaşın kaderini değiştiren 57. Alay'la ilgili Turgut Özakman yönetimindeki araştırmacıların tespitlerinin yansıtılacağı sinema filminde, hurafelere yer verilmeyeceğini dile getirdi.

2010'DA VİZYONDA

Serkan Balbal, 2010 yılının Şubat ayında vizyona girmesi hedeflenen filmle ilgili yurdun dört bir yanından maddi ve manevi destek aldıklarını da sözlerine ekledi.

bende bu varmış az önce konu açmıştım da :D:D

80 li ve 90 li yillardaki cizgiromanlari bir hatirlayalim,, gerci artik yeni dijital cizim versiyonlari var ama eskilerin tadi bir baskaydi bence...
...ilk olarak eski 2. el alinan cizgiromanlarin kagit kokulari gelir aklimiza.. (sokaklarda isporta olarak satilirlardi..)
smile.gif
unutulrmu o anlar.. cizgi romani alip bir solukta bitirirdik... guzel gunlerdi...

bir cogumuzun bildigi bazi klas cizgi romanlari hatirlatayim....

TOMMIKS

post-1129-1182829953.jpg

konyakci doktor tommiks uclusu unutulurmu... yuzbasi tommiks... guzel maceralari vardi...

MISTER NO

262ff1c57b122ab7655ffb80df926965.jpg

tek tabanca olarak maceradan maceraya kosardi...

TEKSAS

teksas.jpg

celik belk teksas ,, ilginc sapkasi ve gucu ile dikkat cekerdi..

CONAN

conan1.gif

ilkel caglarin yenilmez savascisi... crom askina...

ZAGOR

zagor2.jpg

cekici ile dusmanlara meydan okurdu.. bide tombul yardimcisi vardi..

MANDRAKE

mandrakemag.jpg

unutulmaz cizgi shirbaz...

KIZILMASKE

kizilmaske2.png

ormanda 10 kaplan gucundemiydi neydi.....
smile.gif

benim en cok okuduklarim bunlardi...

bunlarin disinda... Thor, Teks, Punisher, Ten ten vs.. gibileride unutuzlmazlar arasindadir...

,,,,,,,

Geri