gebe
  1. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0

Cubuklu Oda kokulari

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında 19bjk03 tarafından paylaşıldı.

cubuklu oda kokusu çubuklu koku çubuklu oda kokuları
    sevgili melisler eviniz güzel kokmasini istermisiniz! cubuklu kokularla istediginiz odayi ,tuvaleti, girisi vs..istediginiz kokuyla hem dekorativ süs olarak hem koku olarak degisik bir hava verebilirsiniz ortama.
    genelde siselerin içinde degisik zevke göre yaglar var vanil ,gül,lavanta ne ararsaniz var..
    ben camasir yumsatici kokularini sevdigim için biraz suyla karisik lenor bahar kokusu koydum çok güzel mis gibi.
    ayni islemi bir bos sprey sisesine doldurun oda kokusu olarak da sikabilirsiniz özelikle perdelere.

yag kokulu siseler parfümerilerde ve dekor esyalari olan yerlerde var

çesit olarak çok model var bunlar birkaç örnek.​

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de bir ara bunlardan kullanıyorum tütsü kutum vardı ve çubuklarda hoşuma giden kokuları alıp kullanıyordum ama günün biride evime gelen bir arkadaş bana öyle birşey dedi ki ne bilim çok evhamlandım o günden sonra zaten çubuklardan yakmadım:fear:

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    payy için teşş canımmmm

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kullanışlı bunlar paylşm için tşk. Adminim ne dedi komşuların bari onuda söyleseydin çatladım he :)

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok ağır oluyo bunların kokuları ama

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hoş görünüyorlar adminimm arkadaşın ne dedi :D

7. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar yakmakm için degil özel yaglar var onlarla koku oluyor yakmayla ilgisi yok.
    yakilan cubuklar baska onlar çok agir kokuyor (Tütsü) ve genelde Hintli Butha vs.. evlerinde ölmüslerine yakiyorlar ,heralde arkadas bunu demek istedi .

biz yakilmayan dan kulaniyoruz :D

yaglardan hoslanmayanlar için :
    ben camasir yumsatici kokularini sevdigim için biraz suyla karisik lenor bahar kokusu koydum çok güzel mis gibi.
    ayni islemi bir bos sprey sisesine doldurun oda kokusu olarak da sikabilirsiniz özelikle perdelere.

8. zeyneb123

zeyneb123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Cubuklu Oda kokulari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oya

Oya

Örtü, yemeni, başörtüsü ve mendil gibi şeylerin kıyılarını süslemek sevinç ve mutluluğa, Oya görmek bekar için evlenmeye, evli kimse için ev sahibi olmaya ya da yeni ev satın almaya / yeni bir eve taşınmaya delalet eder.Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz işlerden zarar edeceğinize işaret eder. Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz...
  2. Oda

Oda

Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Aydınlık ve temiz bir oda huzurlu ve bolluklu yuvadır.Rüyada oda, kadin ile yorumlanir. Agaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi kalpli bir kadinla evlenir. Yeni bir odaya girdigini gören, tanimadigi bir...
  3. Oda Oda Çiçek Dekorasyonu

Oda Oda Çiçek Dekorasyonu

En sık kullandığınız odaları çiçek ile aydınlatmak yorucu bir günün akşamında sizin için bir ilaç olacaktır. Antre ve Hol : Evinize giren için ilk etkilemeyi yapacak olan yerdir. Bu nedenle iri ve görkemli bir aranjman kullanılmalıdır. Antrenizde bir sütun veya şemsiyelik gibi dik duran bir nesneye küçük bir çelenk de asabilirsiniz. Eğer antrenizde küçük bir masanız varsa bir buket bulunduran...
  4. Kötü kokulari yok etmenin Püf Noktalari

Kötü kokulari yok etmenin Püf Noktalari

püf noktalar, mide bulandiran, kötü kokular, yok etmek,balik, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Kötü kokulari yok etmenin Püf Noktalari Bazen öyle kokulara maruz kalırsınız ki; ne yaparsanız yapın bu kokulardan kurtulamazsınız. Hatta kullandığınız bazı koku giderici spreyler işi daha da kötüleştirip kokuyu gidermek yerine onu daha da keskinleştirir. İşte kötü kokulara...

Sayfayı Paylaş