gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Cuma’ya "Asi" damgası

Konu, 'TV dizisi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Kanal D, “Asi” ve “Arka Sokaklar” adlı dizileri, “Beyaz Show” ve Ana Haber Bülteni’yle cuma günü yine birinci oldu. “Asi”nin cuma akşamı ekrana gelen bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 9.2 reyting ve yüzde 20.5 izlenme payı ile birinci oldu. “Beyaz Show” programı ise, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 6.7 reyting ve yüzde 20.0 izlenme payı ile yine zirvede yer aldı Kanal D Ana Haber Bülteni de, ana haber bültenleri arasında günü yine ilk sırada tamamladı.

Hürriyet

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Cuma’ya "Asi" damgası
    malesef kanal d yok bendee ama bnde duydum cok guzel bi dzi oldugunu,ne yapim size iyi seyirler canmm,

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Cuma’ya "Asi" damgası

Ben de izlemiyorum haberim yok :)

Cuma’ya "Asi" damgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asida

asida

MALZEMELER 1 kg toz şeker 300 gr tereyağı ½ kg buğday nişastası ½ su bardağı üzüm pekmezi 1 su bardağı ceviz içi 4 ½ su bardağı su HAZIRLANIŞI Nişastayı soğuk suda eritin ve bir kaba alın. Üzerine kızgın tereyağı dökün. Sararana kadar da kavurun. Başka bir tencerede suyu kaynatın, içine pekmez, şeker ve kavrulan nişastayı ekleyin. Sürekli karıştırın, göz göz olunca içine iri dövülen cevizleri...
  2. asi nedir?

asi nedir?

asi nedir kısaca aşı nedir aşı kısaca kısa asi nedir? İnsan ve hayvanlarda hastalık yapma yeteneğinde olan virüs, bakteri v.s. mikropların hastalık yapma karakterlerinden arındırılarak yada bazı mikropların salgıladığı zehirlerin etkisinin ortadan kaldırarak sağlam kişilere verilmesi için geliştirilen biolojik maddelere aşı denilmektedir. Aşı, kişileri hastalıklardan ve onun kötü...
  3. Asi Gifleri[aktif] Asi Dizisi Gifleri

Asi Gifleri[aktif] Asi Dizisi Gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mini Şortların 2010′a Damgası

Mini Şortların 2010′a Damgası

Hot Pant olarak bilinen minicik şortlar, çok şık olduğu gibi bir o kadarda seksi. 2009 2010 kış koleksiyonunda hem kumaş hem de jean modelleri desenli çorap ve taytlarla oldukça trend. Kendine ve fiziğine güvenen cesur bayanlara.. __________________
  5. asiler

asiler

ayla beni seviyormu

Sayfayı Paylaş