gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cuma cumartesi

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada haftanın belli günlerini görmek çok önemlidir. Kişinin istediği şeylerin bu günlerde gerçekleşeceği anlamına gelebilir. Cuma günü kısmetli bir gündür.

Cuma cumartesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perşembe, Cuma, Cumartesi yapılacaklar

Perşembe, Cuma, Cumartesi yapılacaklar

Altı gün titizlikle uyulması gereken programı, daha sonra kendi ritminize göre haftada iki veya üç kere uygulayabilirsiniz. Perşembe sabahı, doğada yürüyüş Şehir dışında: En az 300 metre yüksekliği olan bir tepe seçin. İnişi zor olsun! Isınmak için iki kere tepenin yarısına kadar yavaş yavaş yürüyerek çıkıp inin. Kalça ve popolar için: Tepenin bir kısmından hızlı adımlarla yürüyerek çıkın...
  2. Çimdik

Çimdik

Rüyasında biri tarafından çimdiklenen kimse hemen haber alır. Görülen şeylerle ilgili yorumlanmalıdır.Rüyada çimdik görmek uyarmaya isarettir. Rü-yada birisi tarafindan kendisine çimdik atildigini görmek, yapa-cagi bir is hakkinda uyarildigina; kendisinin baskasini çimdikledigini görmek ise bu rüyanin aksine yorumlanir. Birisi tarafindan arkasindan çimdiklendigini görmek, baska birinin...
  3. Cuma

Cuma

Bu günü görmek sevinç ve mutluluğa, üzüntü ve kederden kurulmaya ve müjdeli haberler almaya; Cuma gününü görmek dağınık ve perakende işinin Allah Teala tarafından toparlanmasına, iki yakasının bir araya gelmesine, çetinliklerin sona ermesine, durumunun yyeniden düzelmesine; İnsanlar cuma namazındayken kendinin işinde gücünde ve dükkanında olduğunu görmek yönetivi ve memur için görevden...
  4. Nilüfer - Cumartesi

Nilüfer - Cumartesi

Nilüfer - Cumartesi ne dünden kolay,ne yarından zor ortasındayım ömrün, mekanım terki diyar senden uzakta olmak çile ne yapsam çekilmiyor altın kafeste bülbül bile,illede yuvam diyor artık derdim eskisinden çok,sensizliğin hiç vefası yok bu dünyanın bahçesi,nde kayboldum gidiyorum.bir sevdanın pençesinde gitgide eriyorum ne günden haberim var ne geceler belli ya salı ya...
  5. Yaşar - Cumartesi

Yaşar - Cumartesi

CUMARTESİ basım onde sen gonulsun gelirim ben cağırıyorsan beni burda koyuyorsan aglarım sanma basım önde yedigim sen gecmiyorsun bogazımdan senin burda buluyorsam anlarım sanma seni geri istiyor bu gonul bir uykuda esniyor bu gonul su dunyada bir sana dondum ben su garip yüzümü seni geri istiyor bu gonul bu uykudan uyandır özümü su dunyada ayrılıgın luzumu var mı gülüm bana soyle seni...

Sayfayı Paylaş