gebe
  1. secil_disli

secil_disli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

cuma gecesi okunacak dua

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında secil_disli tarafından paylaşıldı.

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, serif]Bismillahirrahmanirrahim Subhanel alimillezi lem yechel subhanel kadiymillezi lem yezel
    subhanel cevvadillezi lem yebhal
    subhanel haliymillezi la ya’cel
    allahümmakdı haceti ya allahu ya allahu ya allahu
    ya rabbi ya rabbi ya rabbi
    ya hayyu ya kayyumu ya zel celali vel ikrami birahmetike ya erhamer rahimiyn
    vel hamdü lillahi rabbil alemin…

[/FONT]
    [FONT=Georgia, Times New Roman, Times, serif]

bu duayı 40 kere Cuma gecesi okuyanın haceti Allahu teala hazretleri katında makbul olur eğer haceti kabul olmazsa suçu kendinde aramalıdır yazıyor
    .

umarım faydalı olur arkadaşlar ben denedim ve faydasını gördüm Rabbim tüm dileklerini dualarla kabul etmesi dileğiyle

[/FONT]

2. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    okumaya başlıyacağım allah nasip ederse

3. secil_disli

secil_disli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    inaşşal canım perşembeyi cumaya bağlayan gece oku esram inşallah kalbindekini alnına yazar Rabbim

seda88 bunu beğendi.
  4. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    bende hemen başlıcam inşallah allahım tez zamanda mis kokulu bebişlerimize sağ salim kavuşuruz..

5. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    amin rabbim yüzümüzü en kısa zamanda güldürür inşallah

6. secil_disli

secil_disli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amin cümlemize nasip etsin rabbim

gulsa199 bunu beğendi.
  7. gulsa199

gulsa199 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende bir sey biliyorum abdest alıp niyetini allahtan isteyin sonra tam 12000 tane BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM tesbihle çekin her ne istiyosanız hemen oluyor ben cok denedim ve oldu deneyin cok işe yarıtor imkansız olan çok şey oldu :)

esra2012 bunu beğendi.
cuma gecesi okunacak dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cuma gecesi ve günü okunan dualar

cuma gecesi ve günü okunan dualar

sevgili melekler nihat hocada gördüm cuma gecesi ve günü okunan dualra ve faziletlerini ama okadar hızlı aktıki yazamadım soru cevap bölümünüzü takip ediyorum her sorunun cevabı sizde mutlaka var benim sorumun da cevabını verin hayrınızaa allah razı olsun
  2. Miraç Gecesi Okunacak Dualar nelerdir

Miraç Gecesi Okunacak Dualar nelerdir

Miraç Gecesi Okunacak Dualar hangi dualardır bu konuda bilgisi olan yani dini bilgilere sahip olan arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum. Şimdiden bilgiler için tşkler diyor ve Allah razı olsun diyorum.
  3. Cuma Gecesi Okunacak Dilek Duası

Cuma Gecesi Okunacak Dilek Duası

Bu konu cuma gecesi okunacak dilek duası bilgilerine yer vermektedir. Perşembeyi Cuma ya bağlayan gece aşağıda ki duayı abdesli bir şekil de okursa hakkıhda hayırlı olacak duaları kabul olur. Öncelikle tamamen art niyet olmadan ve iyi edilen duaların kabul olmasını Rabbim den dileyerek sizlere Cuma gecesi okunacak dilek duasını paylaşıyorum. herhangi bir kimse cuma gecesi (perşembeyi...
  4. Kadir gecesi okunacak Dualar, çekilecek Tesbihler

Kadir gecesi okunacak Dualar, çekilecek Tesbihler

Kadir Gecesi okunacak Dualar, çekilecek Tesbihler, KADİR GECESİ TÜRKÇE DUA Kadir gecesi duası için İslam alimleri Kadir Suresi'nin okunmasını öneriyor. Bunun yanında bir de Peygamber efendimizin okuduğu Kadir Gecesi duası bulunuyor. Dileklerin kabul olduğu Kadir Gecesi okunacak duaları Türkçe mealleriyle internethaber.com sitesi sizin için derledi. KADİR GECESİ DUASI PEYGAMBERİMİZİN OKUDUĞU...
  5. Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir ! Kızlar bu pazar günü benim düğünüm var allah nasip eder ise ben evlendiğim gece zifaftan yani karı koca olmadan önce okunacak duva var mı gerdek gecesi dualar hangi dualar okunur bu hususta bilgi sahibi olanların bana yardımcı olmalarını istiyorum. Lütfen dua edin kızlar. Selametle...

Sayfayı Paylaş