gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cuma gecesi ve günü okunan dualar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler nihat hocada gördüm cuma gecesi ve günü okunan dualra ve faziletlerini ama okadar hızlı aktıki yazamadım soru cevap bölümünüzü takip ediyorum her sorunun cevabı sizde mutlaka var benim sorumun da cevabını verin hayrınızaa
    allah razı olsun

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevili misafirimiz öncelikle cuma günün fazileti çok büyüktür o gün yapılan tüm ibadet ve dualar kabul olur
    aradığınız konuya BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

sevgiyle kalın

cuma gecesi ve günü okunan dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cuma günü ve gecesi yapılması gerekenler

cuma günü ve gecesi yapılması gerekenler

cuma günü cuma gecesi nasıl ibadet etmeliyiz nasıl dua etmeliyiz neler yapmalıyız hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler az önce nihat hatipoğlunun iftar programında cuma günü ve gecesi yapılması gerekenleri gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim cuma günü ve gecesi yapılması gereken dua ve ibadetler cuma gecesi duhan suresini okuyana cenneten bir köşk verilir [İsfehani]...
  2. Cuma Günü Hutbede Dua

Cuma Günü Hutbede Dua

Cuma Günü Hutbede Dua Selam arkadaşlar cuma namazından önce edilen dua nedir bu konuya da yer verir misiniz siteniz de acaba?
  3. Cuma Günü Kabul Olan Dualar

Cuma Günü Kabul Olan Dualar

Cuma Günü Kabul Olan Dualar hangi dualardır şimdiden cevap için çok tşk ederim.
  4. Cuma Günü Edilebilecek Dilek Duaları

Cuma Günü Edilebilecek Dilek Duaları

Cuma Günü Dilek Duası Cuma Günü Dilek Dua Örneği Cuma günü dilek duaları Sevgili melekler, bu yazımızda Cuma günleri edebileceğimiz dualardan bazılarını sizlerle paylaşıyoruz :) Herhangi bir kimse cuma gecesi her ne hayırlı dilegi için olursa olsun 100 kere essalatü ves-selamü aleyke ya seyyidi ya rasulallah huz bi yedi.kallet hileti edrikni. salavat-ı şerifini okursa dilegi...
  5. cuma gecesi okunacak dua

cuma gecesi okunacak dua

Bismillahirrahmanirrahim Subhanel alimillezi lem yechel subhanel kadiymillezi lem yezel subhanel cevvadillezi lem yebhal subhanel haliymillezi la ya’cel allahümmakdı haceti ya allahu ya allahu ya allahu ya rabbi ya rabbi ya rabbi ya hayyu ya kayyumu ya zel celali vel ikrami birahmetike ya erhamer rahimiyn vel hamdü lillahi rabbil alemin… bu duayı 40 kere Cuma gecesi okuyanın haceti Allahu...

Sayfayı Paylaş