Cuma Günleri İçin Yayınlayabileceğiniz Cuma Tebriği Mesajları Buyrun

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Bu konu; cuma tebriği sözleri ile ilgili bilgileri vermektedir.
  Sevgili melekler, cumaretsi günleri yahudiler, pazar günleri de hristiyanlar için kutsal sayılırken müslümanlar için de cuma günleri mübarek gündür. O gün müslümanlar için hayırlı ve bereketli bir gündür. Günahların affedildiği, müslümanların toplu halde namaza durup el açtıkları bu günlerde uzakta ki sevdiklerinizle selamlaşmak için en iyi yollardan biri de onlara yollayabileceğiniz cuma tebriği mesajlarıdır. Biz de bu sayfamızda sevdiklerinize yollamanız için birbirinden güzel cuma tebriği mesajları yayınlıyoruz...  [​IMG]

  Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine, kıyamete kadar hergün, o kadar sevap verilir ki, adedini Allah'u Teala bilir.


  Cuma günü vefat eden müminlere şehit sevabı verilir ve kabir azabından korunur.


  Günlerin en kıymetlisi cumadır. Cuma günü Bayaram günlerinden ve Aşura gününden daha kıymetlidir. Cuma dünyada ve Cennette müminlerin bayramıdır.


  Cuma gibi günümüz var İslam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.


  Cuma günü,günlerin en kıymetlisi,Müslümanların bayramıdır. Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir.


  Adem aleyhisselam, Cuma günü yaratıldı. Cuma günü Cennetten çıkarıldı. Cennettekiler Allah'u Teala'yı Cuma günleri göreceklerdir.


  Allah'u Teala Cuma gününü Müslümanlara mahsus kılmıştır. Cuma namazı vaktinde alış veriş günahtır.


  Cuma günü yapılan ibadetlere,başka günde yapılanların,en az iki katı verilir. Buna karşılık, Cuma günü işlenen günahlar da iki kat yazılır.

  Biz müslümanlar için günlerin en hayırlısı olan Cuma gününe özel en güzel ve anlamlı cuma tebrik sözlerinden oluşan hayırlı cumalar mesajları sizlerle.


  Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle hayırlı cumalar.


  Cuma gibi günümüz var İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne Cumanız Mübarek Olsun.


  Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-i serif ile yikadim yüzüm Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.


  Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.


  Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya..
   
Cuma Günleri İçin Yayınlayabileceğiniz Cuma Tebriği Mesajları Buyrun konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Cuma Günleri İçin Arkadaşlarınıza Yollayabileceğiniz Çok Güzel Cuma Mesajları

  [B]Arkadaşa Cuma Günü Mesajları 2012 Cuma Günü Mesajları[/B] Sevgili melekler, cuma günleri cuma geceleri ibadetle geçirmek [URL="http://www.meleklermekani.com/dua-ayetler-hadis/215255-cuma-gunu-edilebilecek-dilek-dualari.html"]dilek duaları[/URL] ile Allaha'a yalvarmak yanında eşi dostu da unutmamak gönüllerini almak lazım. Bu sayfamızda sizlere arkadaşlarınzıa...
 2. Cuma Günleri Okuyabileceğiniz Dilek Duaları Buyrun

  [B]Cuma Günü Yapılacak Dilek Duaları Nelerdir Cuma Günü İçin Dilek Duaları[/B] Sevgili melekler,[U][B] Cuma günü için dilek dualar[/B][/U]ı ile karşınızdayız. Daha önce paylaştığımız [URL="http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/227796-cuma-gunleri-rizik-acilmasi-icin-okunabilecek-dua.html"]Cuma günü için rızık duası[/URL] konumuzu da inceleyebilirsiniz. :)...
 3. Hadislerle Cuma Mesajları Buyrun Melekler

  [B]Hadisli Cuma Mesajları Anlamlı Hadisli Cuma Mesajları[/B] Bu sayfamızda da sizlerle[URL="http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/227649-cuma-mesajlari-anlamli-cuma-yazilari-en-yenileri-burada.html"] cuma mesajları[/URL] paylaşacağız melekler. Fakat bu mesajlar öyle kıymetli ki, çünkü hadislerle süslenmiş :) Buyrun, [B]Anlamlı Hadisli Cuma Mesajları [/B]ile...
 4. Cuma Tebriği İçin Çok Anlamlı Mesajlar Buyrun

  [B]Cuma Tebrik Mesajları Anlamlı Cuma Tebriği Mesajları[/B] İşte sevdiklerinizle cuma tebriği yapabileceğiniz[B][U] anlamlı cuma tebriği mesajları[/U][/B] bu sayfamızda melekler..( Anlamlı cuma mesajları için de [URL="http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/228343-cuma-mesajlari-paylas-en-guzel-cuma-mesajlari.html"][SIZE=3]burayı tıklayabilirsiniz [/SIZE][/URL])...
 5. Facebook Kullanıcılarına Cuma Mesajları Buyrun

  Bu konu; facebook cuma mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tüm müslüman aleminin en kıymet verdiği günlerden biri olan cuma günleri müslümanlar birbirini arar, sorar. Cuma günleri iyi dileklerle kutlanır. Yakında olmayan eş dost için de teknolojinin nimetlerinden faydalanılıp face ya da twitter sayesinde...

Sayfayı Paylaş