gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cuma günleri neden sela verilir bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba cuma günleri sela verilir biliyorsunuz ama peki neden ? Cuma günleri neden sela verilir bana bir açıklama yapabilir misiniz ? teşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

cuma günleri neden sela verilir bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Gün Bir Sela Verilir

Bir Gün Bir Sela Verilir

rüyada sela duymak rüyada sela verilmesi okunması sesi duymak Bir Gencin Hayatından İlk Defa Ve Son Defa Yaşayacaği Bir Kesit.... ßir internet cafe açtık.Gece gündüz cafedeydim.Hergün cafenin önünden kızın biri geçiyordu.hep bana bakıyordu.Hiç kompleksli biri olmamışımdır hayatımda,birisi bana bakıyosa illa beğendiğinden bakmıyodur diye düşünen bi yapım var.ama bu bakışlar gün geçtikce...
  2. Cuma Gününün Önemi nedir

Cuma Gününün Önemi nedir

Cuma Gününün Önemi cuma gününün önemi dinimizde cuma gününün önemi islam dininde Dinimizde Cuma gününün önemi ve Cuma gününün sünnetleri ile sevapları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken islami bilgileri paylaşıyor, herkese hayırlı cumalar diliyorum. Cuma gününün sünnet ve edebleri şunlardır; * Cumâyi Persembe'den karsilamalidir. Örneğin; yeni ve temiz kıyafetler...
  3. Böbrek şişmesi nedir bilgi var mı

Böbrek şişmesi nedir bilgi var mı

Merhaba melekler, Bö.rek şişmesi nedir neden şişme olur bu hususta ilgi varsa sevinirim.
  4. Sela Nedir Hangi Zamanlarda Verilir ?

Sela Nedir Hangi Zamanlarda Verilir ?

sela ne zaman verilir sela ne zaman okunur Perşembe Gecesi Verilen Sela Sevgili melekler, sela ne demektir, sela ne zaman okunur, perşembe gecesi yatsı namazı ardından sela neden verilir, tüm bu soruların cevaplarını yanıtlamaya çalışacağız...:) "Sela" insanları camiye toplamak için verilir. Cuma günü sela verilmesinin amacı cuma namazından önce hocanın vaazını dinlemek için...
  5. Cuma Günleri Neden Sela Verilir Biliyor musunuz ?

Cuma Günleri Neden Sela Verilir Biliyor musunuz ?

Cuma Günü Sela Okunmasının Nedeni Cuma Günü Neden Sela Okunuyor Sevgili melekler, Cuma günleri dinimiz açısından mübarek sayılan günlerden biliyorsunuz. Cuma günleri cuma namazından önce okunan sela ile ilgili olarak da cuma günü neden sela okunuyor diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cuma Günü Sela Okunmasının Nedeni ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere......

Sayfayı Paylaş