gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cuma Gününün Fazileti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cuma Gününün Fazileti nedir lütfen Cuma Gününün Fazileti hakkında bilgi verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cuma Gününün Fazileti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cuma gününün fazileti...

Cuma gününün fazileti...

cuma gününün hikmeti cuma gününün fazileti önemi ve fazileti cumanın bismillahirrahmanirrahim Bismillahirrahmânirrahîm Medine döneminde inmiştir. 11 âyettir. Sûre, adını 9. âyette geçen “el-Cumu’a” kelimesinden alır. Sûrede başlıca, Hz. Muhammed’in peygamber olarak gönderilişi, Yahudilerin Allah’ın dininden yan çizmeleri ve Cuma namazı ile ilgili bazı hükümler konu edilmektedir. 1....
  2. Cuma gününün faziletleri

Cuma gününün faziletleri

Öncelikle cumanız hayırlı olsun Melek Arkadaşlarım.ALLAH bu gün ve her gün dualarınızı kabul eylesin.Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara borçlarını ödeme kuvveti versin inşaALLAH.Dua din kardeşliğimizi bütünleyen çok güzel bir nimettir.Benim gibi bebek bekleyenlerede bebek sahibi olanlarada hamiş kardeşlerimede yardımcı olsun.Dualarımıza birbirimizi katmamız ümidim ile tekrardan hayırlı...
  3. Cuma gününün fazileti hakkında

Cuma gününün fazileti hakkında

cuma günü fazileti cumanın fazileti hakkında Öncelikle siz sevgili melek'lerimizin ve tüm müslüman aleminin Cuma gününü hayırlıyor ve sizlere bu günün fazileti hakkında bilgiler aktarıyoruz Melek'ler. Peygamber efendimiz (sallalahu aleyhi vesellem)bir hadiste buyurdularki:Her kim cuma gününün sabah namazını cemaatle kılarsa o kişinin mağfiret olmayacağını zannetmiyorum . Cuma, müminlerin...
  4. Cuma Gününün Önemi Ve Fazileti

Cuma Gününün Önemi Ve Fazileti

Cuma Gününün Önemi Ve Fazileti nedir arkadaşlar lütfen Cuma Gününün Önemi Ve Fazileti hakkında ki bilgilerede değinin.
  5. Hadislerle Cuma Gününün Fazileti

Hadislerle Cuma Gününün Fazileti

Cuma Gününün Hayrı Cuma Gününün Fazileti Cuma Gününün Önemi Sevgili melekler, bu yazımzıda Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V.) 'in hadisleri doğrultusunda cumna gününün faziletleri hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz.. :) Bir hadis-i şerif meali şöyledir: 1-(Allah katında günlerin efendisi Cuma’dır. O kurban ve Ramazan bayramı günlerinden de faziletlidir. Cuma gününde...

Sayfayı Paylaş