gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cuma Mesajları 2015

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en güzel cuma mesajları, hayırlı cumalar sözleri, hayırlı çumalar mesajları, kısa cuma mesajları, facebook cuma mesajları Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü biz müslümanlar için mübarek günlerden biridir. Cuma günü sevdiklerinize cuma sözleri ve mesajları göndererek onları yad ederek mutlu edebilirsiniz. Melekler mekanı olarak sizlere yepyeni cuma mesajları ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.
    cuma-mesajlari2.jpg
    Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar... Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç... Hayırlı Cumalar…

Allah’ım, peygamberimiz Muhammed (s.a.v) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum... Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle... Hayırlı, nurlu cumalar…

Allah’ım, Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım... İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim... Beni bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin... Cumamız Mübarek olsun…

Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfunla bağışla, bize merhamet et... Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma... Hayırlı Cumalar…

Allah’ım; inancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme... Bizleri İslam yolundan ayırma... Hayırlı Cumalar…

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberimizin (sav) şefaati üzerinize olsun... Hayırlı Cumalar…

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap... Hayırlı Cumalar...

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz... Gönlünüz iman mekanınız cennet olsun, hayırlı Cumalar...

Cuma Mesajları 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel cuma mesajları

En güzel cuma mesajları

cuma mesajları cuma sözleri mesajlari mesajları 2011 mesajı cuma mesajları, günü sözleri, gününe özel sözler, msj, kısa sözleri Günlerin en hayırlısı ve faziletlisi olan mübarek Cuma günü ile ilgili birbirinden güzel sözleri ve mesajları sizlerle paylaşıyorum.Hayırlı Cumalar:) Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz....
  2. resimli cuma mesajları

resimli cuma mesajları

hayırlı cumalar resimli hayırlı cumalar mesajları resimli resimli hayırlı cumalar mesajları Sevdiklerinize cuma günü resimli olarak mesaj göndermek istiyorsanız aşağıdaki resimlerden yararlanabilirsiniz arkadaşlarım. Herkese şimdiden hayırlı cumalar olsun. RESİMLİ HAYIRLI CUMALAR
  3. Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları arıyorum ben lütfen yeni resimli cuma günü mesajlarını paylaşın arkadaşlarımızın cumasını hayırlayalım.
  4. Cuma Mesajları Paylaş en güzel cuma mesajları

Cuma Mesajları Paylaş en güzel cuma mesajları

Güzel Cuma Mesajları Paylaş En Güzel Cuma Mesajları Paylaş Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, öncelikle hepinize Hayır Dolu Cuma Günü diliyor ve bu yazımızda Cuma mesajları paylaş diyen tüm arkadaşlarımız için en yeni cuma mesajları paylaşıyoruz:) İman için âmin diyen bir yüreğin, namaz için zaman ayıran bir kalbin ve ebeden sürebilecek bir edebin...
  5. Cuma Mesajları 2016

Cuma Mesajları 2016

Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü biz müslümanlar için oldukça değerli ve mübarek bir gündür. Böylesi güzel bir gün de anlamlı Cuma mesajları ile sevdiklerinizi yad ederek mutlu etmek için güzel mesajlar arıyorsanız sizler için en yeni ve en güzel Cuma sözlerini paylaşıyoruz. Allah'u Teala'yı zikretmek için bir kavim toplanırlar ve bu toplanmaları ile sadece Allah'ın rızasını...

Sayfayı Paylaş