gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cuma Namazının Tarihçesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cuma Namazının Tarihçesi hakkında bilgi verir misiniz acaba rica etsem

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cuma Namazının Tarihçesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazın Tarihçesi Ve Fonksiyonları

Namazın Tarihçesi Ve Fonksiyonları

namazın tarihçesi namazın tarihi namaz tarihi fonksiyonların tarihçesi fonksiyon 'Yeryüzünde ve göklerde ne kadar varlık varsa her şeyin, güneşin, ayın ve yıldızların, dağların, ağaçların ve aynı şekilde insanların Allah'ın önünde nasıl secde ettiklerini görme­din mi? (Ama) öyleleri var ki bunlar (Allah'ın) azap ve cezasına lâyıktır.' (Hac 22/18) * Secde âyeti* 'Yeryüzünde ve göklerde ne...
  2. Cuma namazının kılınışı, cuma namazı nasıl kılınır ?

Cuma namazının kılınışı, cuma namazı nasıl kılınır ?

cuma namazı nasıl kılınır cuma namazı nasıl kılınır diyanet namazında neler yapılır namazında ne yapılır Cuma namazı nasıl kılınır, kılınışı nedir, cuma namazı kaç rekattır, cuma namazında neler yapmamız gerekir cuma namazının faziletleri, cuma namazının önemi gibi sorularınızın gerçek cevabını bulacaksınız. Cuma namazının önemi Allahü teâlâ Cuma gününü müslümanlara mahsus kılmıştır. Cuma...
  3. Cuma Namazı Kimlere Farzdır

Cuma Namazı Kimlere Farzdır

cuma namazı farzları cuma namazı kimlere farzdır kimler kılabilir nasıl kılınır hakkında genel bilgiler burda melekler cuma günün fazileti şüpesizki çok büyük melekler cuma namazı her nekadar biz kadınlara farz olmasada bizim de kendimize göre yaptığımız ibadetlerimiz var allah kabul ederse:) peki cuma namazı kimlere farzdır? Cuma namazının bir kimseye farz olması için, müslüman, akıllı...
  4. Cuma Namazı kaç rekat?

Cuma Namazı kaç rekat?

Cuma namazı tam olarak kaç rekat acaba Diyanet in belirtmiş olduğu şekilde açıklama yaparsanız sevinirim.
  5. evde cuma namazı kılabilirmiyim

evde cuma namazı kılabilirmiyim

Babam beni yazın okul olmadığı için cuma namazına götürüyor. Ben de evde kılalım diyorum ama babam olmaz diyor. Evde kılınmazmış doğrumu?

Sayfayı Paylaş