gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cumadan önce hangi salavatı çekmek iyidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cuma vaktinden önce çekebileceğim bir salavat yazabilir misiniz? Hangi salavatı çeksem daha efdal cumaya yakın ? Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu Salatü selam Cuma günü cuma ezanından evvel bir defa okunmalı..Kimki Bu salatü selamı Cuma Günü Cuma Ezanından önce bir defa okunursa okuyan kişiye cennette kendisine sayısız nimetler verilir...
    Allahümme salli ve sellim ala şefi'ina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmeiyn...

Manası şöyledir

Allahım Sen (azimüşşan) (yeğane) şefaatçimiz Hz. Muhammed'e (A.S),aline ve ashabına Selatü Selam Eyle...

Cumadan önce hangi salavatı çekmek iyidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çekmek

Çekmek

Baska bir yere götürmeye muktedir oldugu bir seyi surup çekmek, kasd ve düsünmesiyle yahut da, güzel siyasetiyle çetin islerim kolaylastirmaya ve güç islerin kendisine itaatkar olmasina isarettir. Çekilen sey kötülüge alametse, rüya sahibinin de akibeti kötü olur.
  2. Biraz Önce Hangi Bölümdeydin ?

Biraz Önce Hangi Bölümdeydin ?

Oyunlar bölümüne girmeden önce hangi bölümdeydin?
  3. Hangi gebelik testi iyi

Hangi gebelik testi iyi

Kızlar adetimin üzerinden 10 gün geçti ellerim titriyor ve ben gebelik testi yaptırmak istiyorum da acaba hangi gebelik testi daha iyi hangisini tavsiye ediyorsunuz. Hadi çabuk lütfen eşime başım ağrıyor dedim eczane dedim bu saatte mi dedi :D:D Olursa ne süpriz olur ama yaaaaa offffffffffff çabuk yazın lütfeeeeeeeeeeeeen
  4. kokteyilde hangi kombineler iyidir???

kokteyilde hangi kombineler iyidir???

ben kokteyile gidicem ama şort ve üstüne kurukafa resmi olan T-shirt ile kombine edicem uygun olurmu acaba???
  5. Kadir Gecesi Hangi Salavatlar Okunur?

Kadir Gecesi Hangi Salavatlar Okunur?

kadir gecesi ibadetleri kadir gecesi okunacak salavatlar kadir gecesi okunacak dualar Ramazan ayı içinde kutlanan ve biz müslümanlar için çok değerli gecelerden biri olan Kadir gecesini mümkün mertebe boş geçirmemeli ve faziletlerinden olabildiğinde yararlanmalıyız. Kadir gecesinde okunması çok sevap olan salavatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için detaylı bilgiler sizlerle....

Sayfayı Paylaş