gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cumanız Hayırlı Olsun Tebrik ve Kutlama Kartları İsteyenler Buraya

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; cumanız hayırlı olsun tebrik kartları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Hazret-i Adem'in yaratıldığı, dünyaya indirildiği ve öldüğü gün olan cuma gününde kıyametin kopacağı da hadislerle biz müslümanlara bildirilmiştir. Yapılan her sevabın da günahın da kat kat bize geri döneceği mübarek cuma gününü ihya etmek her müslümanın kazancı olacaktır. Bu güzel günde sevdiklerimizi arayıp sormak ta bir vesile olmalı, sevdiklerimizi arayarak sadaka vermek kadar sevaba girdiğimizi de unutmamalıyız. Biz de bu konumuzda cuma günlerini kutlamak için sevdiklerinize yollayabileceğiniz tebrik kartları ile bu konumuzda sizlerleyiz...

Cumanız Hayırlı Olsun Tebrik ve Kutlama Kartları İsteyenler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeniyıl kutlama ve tebrik mesajları

Yeniyıl kutlama ve tebrik mesajları

hamile tebrik mesajları yeni yıl kutlama mesajları hamile hamilelik hamilelik mesajlari 2010 yılına girerken yepyeni mesajlarla tüm sevdiklerinizin yeniyıllarını kutlamak istermisiniz? o halde sizler için en yeni 2010 yeniyıl mesajları buyrun arkadaşlar:) Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman...
  2. hayırlı cumalar :)

hayırlı cumalar :)

merhaba arkadaşlar, ben bu forumda yeniyim adım ayşe 26 yaşındayım. istanbulda yaşıyorum, 6 aydır evliyim en kısa zamanda bebişimin olmasını istiyorum :bebem: inşallah hep beraber güzel vakit geçiririz :dp178:
  3. En güzel hayırlı cumalar ve cuma mesajları resimli olarak burada

En güzel hayırlı cumalar ve cuma mesajları resimli olarak burada

en güzel cuma mesajları güzel cuma mesajları 2011 kısa guzel mesajlari En güzel cuma mesajları, en güzel cuma sözleri, en güzel cuma yazıları, en güzel cuma msj, cuma mesajları kısa, cuma mesajları 2011, cuma mesajları 2012 Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. Özünün...
  4. Hayırlı cumalar melekler cuma sözleri burada

Hayırlı cumalar melekler cuma sözleri burada

Hayırlı cumalar melekler Cuma günü mesajları cuma günü sözleri Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz. Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar... Bildirdiğin ve...
  5. Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Bu konu; Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Cuma gününe daha sağ salim kavuşmuş buluyoruz, Yaradana şükürler olsun. Bu şükürlerimizi, hislerimizi ve duygularımızı sevdiklerimizle paylaşabilmek adına derlediğimiz en yeni hayırlı cumalar mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar...

Sayfayı Paylaş