gebe
  1. NMCİK

NMCİK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Cumartesi gecesi yemekte ne giymeliyim

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında NMCİK tarafından paylaşıldı.

Cumartesi gecesi Coşkun SABAH'ın sahne alacağı bir mekana yemeğe gideceğim fakat ne giyeceğime karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merhaba nmcik :D Öncelikle fizik ölçüleriniz ve yaşınızdan bahsetseniz belki daha belirleyici olur, tavsiyeler açısından :tik:

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba NMCİK ;

şık bir yere gideceğiniz için oraya uygun giyinebilirsiniz elinizde alternatif elbiseleriniz var ise resmini buraya atabilir bizde ona göre bunu giy daha uygun olur diyebiliriz. ama yok ise de ortama uygun giyinmek için yardımda bulunabiliriz :)

Cumartesi gecesi yemekte ne giymeliyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişanımda ne giymeliyim...

nişanımda ne giymeliyim...

nişanımda ne giymeliyim nişanım da ne giymeliyim hala karar veremedim :( uzun bi elbise giymek istemiyorum lütfen bana birşeyler önerebilirmisiniz
  2. İşte ne giymeliyim?

İşte ne giymeliyim?

nişanımda ne giymeliyim Çalışan kadınların 'ne giyeceğim?' derdi hiç bitmez! Öyle içinden geldiği gibi giyinmek de olmaz. İnsan kaynakları uzmanları kariyerine önem veren kadınları tercihleri konusunda uyarıyor. Güzel ve farklı kıyafetler giymek işin gereği olsa da; iş yerinde giyinmenin de bir adabı var. Özellikle son yıllarda gündeme gelen 'iş yerinde rahat giyim' kavramı, bazı kadınlar...
  3. ne giymeliyim..!!

ne giymeliyim..!!

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??
  4. Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Mezuniyet balosunda ne giymeliyim?

Selam arkadaşlar ben bu yıl mezun olacağım ve mezuniyet balosunda ne giyeceğim konusunda hala kararsızım. Bana ne giyeceğim konusunda önerilerde bulunursanız çok sevinirim:)
  5. akşam yemeği için ne giymeli?

akşam yemeği için ne giymeli?

mrb, bir akşam yemeği organizasyonumuz var ve tekne de olmasını planlıyoruz. çarpıcı olmak ile birlikte başarılı görünmek istiyorum. yardım :)

Sayfayı Paylaş