gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Cumba Restoran

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cumba Restoran Bornova
    Cumba Restoran & Bar, tüm İzmir'e tepeden bakan enfes manzarası, mimari yapısıyla çarpıcı bir uyum sağlayan sıra dışı dekorasyonu, lezzeti zirveye taşıyan eşsiz mönüsü ve sıcak atmosferiyle İzmir gecelerine ayrı bir büyü katıyor.

Cumba'nın kapısından içeri girince İzmir'in en keyifli saatleri başlar.

Daha Asansörden aşağıya inerken, ayrıcalıklarla bezenmiş bir ortama adım atmanın zevki doruğa çıkar. Hemen sizin için ayrılan masaya oturabilir, yada Cumba Bar'da çok özel bir şarabın taçlandırdığı kadehinizi mutluluğa ve sağlığa kaldırabilirsiniz.. Cumba'nın benzersiz mönüsü, servis ve hizmet kalitesindeki mükemmellik, anılarınızı tazeleyen "Canlı notalar" bir şiir gibi ruhunuzu okşar... Ve yaşamınızın "unutulmayanları" arasındaki o özel yerini alır..

İş toplantılarınız, özel kulüp yemekleriniz ya da dostlarınıza vereceğiniz davetler için profesyonel bir organizasyon aradığınızda, hak ettiğini ayrıcalığı Cumba"da bulursunuz.

Kışın Özel toplantılara ayrılmış iki ayrı salonda, yazın ise "Cumba Ön Bahçe " ve "Cumba Saklı Bahçe"de sadece siz ve dostlarınız Cumba seçkinliğini ve keyfini "özel" yaşarsınız...

mahzen bahçe
    Özellikleri
    Otopark
    Canlı Müzik
    Klima
    Yiyecek
    Bar
    Toplantı Salonu
    Bahçe

Adresi : İstanbul cad. No:54
    Telefonu : 388 37 73 - 388 285 0
    GSM : 0 532 312 74 26
    Fax : 373 18 56
    Web Sitesi : http://www.cumbarestoran.com
    E-posta : [email protected]

Cumba Restoran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumba

Cumba

Kişinin feraha çıkacağına işaret eder. Aydınlık bir cumba gören genç kız, aniden evlenebilir.
  2. Restoran

Restoran

Gıdanıza dikkat etmenizde fayda var.
  3. Günay Restoran

Günay Restoran

0212 230 33 33 Yer : Mecidiyeköy Adres : Büyükdere Cad. Beytem İş Hanı Şişli Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR 20 yıldır İstanbul`un canlı müzik yapılan en kaliteli restoranlarından biri olan Günay Restaurant, hem yemekleri, sahne alan sanatçıları hem de müdavimleri ile kategorisinde tek olma özelliğini sürdürüyor. Her gün 21.00-02.30 saatleri arasında müşterilerini...
  4. Aşk restorantı

Aşk restorantı

aşk restorantı O kadar çok beğendim ki hemen paylaşmak istedim.Bence bu yazının adı aşk restorantı okuyunca hak vereceksiniz=) 'merhaba hoşgeldiniz' - merhaba 'siparişi şimdi mi verirsiniz yoksa daha sonra mı ?' - biz biraz bakalım daha sonra siparişleri veririz 'peki efendim nasıl arzu ederseniz' - teşekkürler... evet hayatım ne yesek bugün canın ne çekiyor hasret mi ? daha geçenlerde...

Sayfayı Paylaş