gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Cumhuriyet Gibi Geldin Abla..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

cumhuriyet cumhuriyet bayramı cumhuriyetin 88.yılı bugün melekler! Cumhuriyetimizin 88.yılı Tüm Türk Halkına hayırlı olsun.Nice 100 yıllara.Cumhuriyetimizin 88.yılı bugün maalesef bazı yerlerde törenle kutlanmadı.Cumhuriyet Bayramı her yıl coşkuyla kutlanırken, bu sene Van depremi nedeniyle bazı yerlerde iptal oldu.Seneye umarım telafi edilerek en güzel biçimde kutlarız Cumhuriyet Bayramımızı..Cumhuriyetin ilanıyla şu yaşadığımız günlerin değerini anlayarak Allah'a ve Atamıza dualarımızı edelim.Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun... [​IMG]

Tekrar herkesin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.Benim bildiğim kadarıyla bazı ilçelerde kutlanacak olan bayram,maalesef deprem nedeniyle iptal edildi.Anıtkabir ziyareti her sene olduğu gibi devam ediyor.Umarım seneye tüm Türkiye aynı anda Cumhuriyetini kutlar..

Bugün ben, sadece Cumhuriyeti değil ablamın doğum gününü de kutluyorum.O kadar özel bir günde doğmuş ki bu kişiliğine ve düşüncelerine etki etmiş bulunuyor.Atatürk'ün Cumhuriyeti ilan ederek Tüm Türk Halkına büyük özel bir armağan bıraktığı gibi,ablamda bizim eve Cumhuriyet dışında süpriz misali Allah'tan hediye olarak geldi.Bu duruma annemle babam daha çok sevinmiştir tabii çok özel bir gün.

Bense ondan 4 sene sonra doğdum,beraber bir çok şey yaşadık.Birbirimize kızsak ta 10 dakika sonra gülmeye başladık.İşte bugün onun doğum günü,doğduğu gün çok özel bir gün.Doğum günün ve cumhuriyetin kutlu olsun abla.Cumhuriyetin ilanıyla bir Cemre düştü toprağa ilkbahar gibi geldi sonbaharla kışın ortasına..

Cumhuriyet Gibi Geldin Abla.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Apse

Apse

Vücuttaki apse paradır. Büyüklüğüne göre yorumlanır.Vücudunuzda apse görmek, geçimsizlige yorumlanir. Vücudunun herhangi bir yerinde bir apse olan kimse, is hayatinda arkadaslari île, mahallesinde komsulari ile, evinde ailesi ile daimi geçimsizlik içinde yasar.
  2. Abla

Abla

Bakınız; Kardeş.Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir. Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya...
  3. Grup Gündoğarken - Ankaradan Abim Geldi

Grup Gündoğarken - Ankaradan Abim Geldi

içimi kemirir durur çok zaman olur olmaz bir yerde olur olmaz sorular açılır zaman zaman bir kapı olur olmaz bir yerden olur olmaz bir yere bir sinemanın önündeyim siyah beyaz bir film varmış annem babam beni çok severmiş ankara'dan abim gelmiş evde bir bayram havası annem babam beni çok severmiş dağılır duman duman bir ömür olur olmaz karşımda olur olmaz geceler karışır...
  4. aba gibi

aba gibi

(kumaş için) kaba ve kalın.
  5. Gelin Gibi...

Gelin Gibi...

Baktığında gelin çiçeiğini andırıyorlar.. Çok güzel resimler.. İnsanın baktıkça bakası geliyor.

Sayfayı Paylaş