gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Cümleler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmaya

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

sevgiyi anlatan cümleler sevdiğine sevgini anlatmak sevgimi anlatmak sevgiyi sevgini
    CümLeLerim yetersiz kaLıyor sevgimi anLatmaya . GözLerim yeter mi acaba ?? ..!
    ...

Bunca sene sonra haLa seni düşünürken içimin titremesi , sesimin titremesi .... kaLbinin kaLbime haLa iLk günki gibi değmesi ... bu sonsuz güvenim , huzurum ... eLLerini özLemem , gözLerini özLemem , tenini özLemem ... Seni aramaya her karar verdiğimde haLa heyecandan ne söyleyeceğimi bilememem ... beLki de bana en büyük armağan bunLar ,,, senin sevgin ,,, seni sevmek ve beni seviyor oLduğunu biLmek !

Şüphe duymadım hiç sevginden . Birbirimize kızdığımızda , tartıştığımızda , ayrıLdığımızda ... hiç bir durumda !

Seni özLemek hiç incitmedi beni . Aksine ,
    özLemLerim hiç bitmesin istedim , bitmedi ...

Sana güveniyordum . Hiç düşünmedim aramızda bir başka kadını . Düşündürmedin bana bunu hiç .

ŞiirLer yazdım sana ama utandım okutmaya . BakışLarından utandım bazen , sevgi sözcükLerinden utandım ...

Sonra ; aLnımdan öptüğünde gururLandım ...

YeniLmekten hiç korkmadım, sevdiğimi söyLemekten hiç çekinmedim .

AğLadım bazen , hıçkırıkLara boğuLdum . Canım yandı , içim acıdı , boğuLur gibi oLdum sensiz kaLdığım dar zamanLarda. Yine de vazgeçmedim sevgimden , bizdeki güce inandım ... Umudumu kaybetmedim ..!

Her buLuşmamızda iLkmiş gibi heyecanLandım ... bitmek biLmedi yoLLar , geçmek biLmedi zaman .

ELLerini tuttuğum anda daha bir şiddetLeniyordu özLemim , nasıL güzeLdi seni böyLe özLemek .

GüLüşLerini , her haLini anLatan bakışLarını , sarıLmaLarını ... tüm içtenLiğini , ve kaLbini sevdim .

Beni kendimden çok düşünmeni sevdim .

SabahLarı şiirLe uyandırmanı sevdim .

Bana duyduğun saygıyı sevdim .

Hayata karşı duruşunu sevdim .

Seni sen oLduğun için , birbirimizi tamamLadığımız için sevdim .

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cümleler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmaya
    cok güzel özlemi anlatmışın eline saglık

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Seni özLemek hiç incitmedi beni . Aksine , özLemLerim hiç bitmesin istedim , bitmedi ...
    yüreğine sağlık canım..çok güzell

4. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok guzeldi tesekkurler

5. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    c duygularini cok güzel anlatmissin.. tesekkürler

6. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Cümleler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmaya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayiflik (yetersiz Kilo Problemi)

Zayiflik (yetersiz Kilo Problemi)

ZAYIFLIK (YETERSIZ KILO PROBLEMI) Öncelikle kilo durumunuzu doğru bir şekilde saptamanız gerekir, bunun için ilgili sayfamızdaki hesaplama aracından yararlanabilirsiniz. Bu hesaba göre zayıf olduğunuz saptandı ise ve hekim tarafından başka bir rahatsızlığınız olmadığı size söylendi ise burada yazılanlar sizin içindir. Şişmanlık özellikle gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde önemli bir...
  2. Sevgiden yoksun olan çocukların boyu kısa kalıyor

Sevgiden yoksun olan çocukların boyu kısa kalıyor

Türkiye’de görülme sıklığı yüzde 3-15 arasında değişen boy kısalığı, anne karnından başlayıp final boya kadar uzanan yaşamda birçok etkene bağlı olarak gelişebiliyor. Zafer Akpınar’ın haberi Bu etkenler arasında beslenme bozukluğu ve sevgisizlik gösteriliyor. Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mehmet Emre Atabek, AA muhabirine yaptığı...
  3. Sevgi....

Sevgi....

Çiçeklerin büyümesini izlemektir Mektup yazmaktır Hep O'nu düşünmektir Birlikte vakit geçirmektir Dalgaların sesidir SEVGİ Kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir Birlikte AYNI yöne bakmaktır Eşit olmaktır Vahşi dalgalara yelken açmaktır Yağmura aldırmadan yürümektir Uçurmaktır sevdiğini Piknik yapmaktır Yanağını okşamaktır Ve...

Sayfayı Paylaş