gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Cümlelerim bile kırgın sana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Daha yolun başındayım,kararlıyım..Çok şey var bilmediğin!Beni üzen yıllar değil,bitmeyecek sevgiler görmediğin...Gittim,belki gözünde aşk hainiydim...Ama sendin farketmemiş olsanda yolu gösteren bana!Öyle acıdı ki içim söylediğin sözlere,öyle kırıldım ki...İstesemde toparlayamadım parçalarımı bi daha!Bir özürünü bekledim,bir çabanı ama göremedim!Anladım sonunda sen yalandan ibarettin...Şimdi vazgeçtim sevmelerden,vazgeçtim gözlerinden...Vazgeçtim o iki kelimenin arkasına sığınıp gerçekten saklanan yalandan,senden!!! Ayrılıpta gidenler,aşkı ziyan edenler kime hesap verecek...Herkes tanık,Tanrım büyük!O herşeyi görür kimin kalbi kırık,düşmanım değilsin beddua edemem...Affeder mi seni bilmem ama ben affedemem!!!
    Aslında söyleyecek o kadar çok cümlelerim var ki sana dair...Ama hep bende kalıcaklar!Zamanında o kadar yordun,kırdın ki cümlelerimi;ben istesem bile onlar dökülmüyor dudaklarımdan...Artık içim rahat biliyorum ki bir gün ayağına dolanıcak cümlelerim ve biliyorum boğulacaksın uğruna döktüğüm gözyaşlarımda...!Ne beddua ederim sana,ne de eskisi gibi dua...Seni Allah'a havale ederim,sonra yoluma devam ederim...!!!

Tek bildiğim kararlıyım ben affetmem seni

Cümlelerim bile kırgın sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Çok ÜstÜme Gelme Sen Kiymetİmİ Bİlmedİn Benİ Akli BaŞinda Bİr GÜn Bİle Sevmedİn Of... Gelme Artik PeŞİmden Bende Rahat Edeyİm Bana GÖre Bİrİnİ GÖrÜp(bulup) Onu Seveyİm Of... Daraldim Senden Yana Kondun Hep Daldan Dala Canima Yettİ Artik Su Bİle Yok Yok Sana
  2. sana olan sevdandandır bilesin!!!!!

sana olan sevdandandır bilesin!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kırgınım....!

Kırgınım....!

Kırgınım Beni yüreğime kırgın bırakan herkese; Bir şehre, Bir dünyaya, Bu dünyanın, tebessümü unutmuş insanlarına, Sözlerini, dillerinde yüreklerin katili olarak besleyenlere…. Bir çocuk gibi Yüreğimin elinden tutup, sadece onunla oynamak istiyorum, Vefayı sadece o’ndan ummak ve ona vefalı olmak istiyorum… Kırgınım, Elimden oyuncağımı alanlara, Yüreğimle oynadığım oyundan...
  4. Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

kızgın değilim eşime kırgınım Seni Çok Sevmiştim...Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..!Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim.Hep gitmelerden korkardım...Onun için senden önce benim gidişim...!...

Sayfayı Paylaş