gebe
  1. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

CÜmleten HoŞgeldİnİz...

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında hiphopRKYrapper tarafından paylaşıldı.

ben düşündüm her gelen paylaşımcı arkadaşımıza slm vermek şahsım adına zor olacak. burdan herkese hoşgeldinizi diyeyim sıramı savayım:D yahu hep bi zekilik hep bi pratik zeka..
    maşallah yaaa bana :p:fish2::a025:

CÜmleten HoŞgeldİnİz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri

Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri

koşul cümleleri şartlı cümleler koşullu cümleler koşul şart cümlelerine örnekler cümlelerine örnekler Şartlı Cümleler / Koşul Cümleleri Türkçedeki “şartlı cümleler” diğer bir değişle “koşullu cümleler”dir. Şart cümleleri, bir şart cümlesi (if caluse) bir de temel cümle (main clause) dan meydana gelir. “if clause” ya da “main clause” un önce ya da sonra gelmesi anlam bakımından değişiklik...
  2. Hoşgeldin 2009 hoşgeldin...

Hoşgeldin 2009 hoşgeldin...

Yeni yılın tüm site sakinlerine tüm Türkiye Meleklerine, önce sağlık mutluluk huzur, Tüm dünya ülkelerine zulümsüz, barış, kardeşlik dolu bir 365 gün getirmesini diliyorum... Mutluluğumuz daim olsun hep birlikte olalım... İYİ YILLAR ARKADAŞLARIM...
  3. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  4. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...
  5. Hoşgeldin melek

Hoşgeldin melek

melek bebek resimleri melek bebek Hoş geldin melek; Umut getirdin viranesiyle kavrulan dünyama Ellerin küçücük! Bilmezsin şimdi sen Tutamazsın hayatın dalından, Bu hayat yosmadır biraz Saçların döküldüğü gün gökyüzüne Anlarsın, umut etmek ne demek! Hoş geldin melek Sevdaların yok daha senin Acısını çekip, bağrında pişmedin. Gözlerin, gri görür hayatı Oysa, oysa var siyahıyla beyazı Bedenin...

Sayfayı Paylaş