gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cunda'dan Neler Alınır?

Konu, 'Tatil Hotel Gezi Yerleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cunda adası cunda hediyelik eşya

Sevgili melekler, Cunda'ya gidip görmüş biri olarak eğer yolunuz düşerse, düşmese dahi tatil rotasını hafiften o tarafa kırarak mutlaka Ayvalık'a ve Cunda'ya gitmenizi tavsiye ediyorum. Gecesi ayrı gündüzü ayrı şenlikli olan adadan her türlü hediyelik eşyayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Sürekli açık olan dükkanlarda, incik boncuktan, ev süslerine, Cunda baskılı havlulardan adaya özgü magnetlere kadar aklınıza gelen gelmeyen pek çok hediyelik eşyayı buradan temin edebilirsiniz. Bunun dışında adada Perşembe ve Pazar günleri kurulan pazardan istediğiniz herşeyi, en tazesinden, en güzelinden temin edebilirsiniz. Özellikle civarda yaşayan köylülerin kendi mahsulü tazecik ürünlerini yine bu pazarlardan temin edebilirsiniz..

meleklermekani.com TİTAN

2. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

3. mariee

mariee Forum Okuru

Ben yaslaninca cunda adasina yerleşeceğimu biliyorum

Cunda'dan Neler Alınır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenince Neden Kilo Alınır

Evlenince Neden Kilo Alınır

evlenince neden kilo alınır Evlendikten sonra hemen hemen bütün kadınlar ve erkekler malesef kilo alıyorlar. " Ekmeğim yaradı " diyen erkeğin yanı sıra, " Sana ben bakıyorum yemeklerim seni şişmanlattı " diyen kadınlarda var :D:D Peki asıl neden ne Melekler ? Neden kilo alıyoruz. Rahatlık mı ? Düzenli bir hayat mı ? İşte merak edilenlerin cevapları. Araştırma sonuçlarına...
  2. gusül abdesti neden alınır

gusül abdesti neden alınır

Selam kızlar gusül abdesti neden alınır hangi durumlarda bunu almamız gerekiyor. Birde alınış şekli nasıl resimli yada sözlü anlatırsanız sevinirim.
  3. 14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır

14 Şubatta Ne Alınır ? Arkadaşalr ben düşündüm düşündüm bulamadım sizce 14 Şubatta Ne Alınır ?
  4. erkek öğretmene ne alınır

erkek öğretmene ne alınır

Kızlar yarın arkadaşlarla toplanıp öğretmenimize hediye alacaz ama ne alsak bilemedik ? Parfüm ve kalemden başka birşey aklımıza gelmiyor. Erkek öğretmene ne alınır hediye ?
  5. Cunda'da Nerelere Gidilir? Neler Yapılır?

Cunda'da Nerelere Gidilir? Neler Yapılır?

cunda adası cunda adası gezilecek yerler Sevgili melekler, ülkemizin cennet mekanlarından biri olan Ayvalık'ta bulunan şirin Cunda Adası, yazın yerli yabancı pek çok turisti ağırlar. Kendine özgü mimarisi, muazzam denizi, pırıl pırıl güneşi ve yemekleriyle unutamayacağınız bir tatil geçireceğiniz Cunda'da neler yapabilirim, nereleri gezebilirim diyorsanız, aşağıdaki tanıtım yazısını...

Sayfayı Paylaş