gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Cüneyt Akgün'ün "KOYU" isimli albümü Soulfulworks Records ve EMI işbirliği ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Sahne ve stüdyo müzisyeni olarak sayısız konser ve albüm çalışmasının içerisinde yer alan Cüneyt Akgün; bestesi ve sözleri kendine ait 12 şarkıdan oluşan KOYU albümü ile müzik yolculuğuna keyifle devam ediyor...
    KOYU; evlerinde, odalarında kendi iç dünyalarına yolculuk edenlere keyifli bir yol arkadaşı olabilmesi ümidiyle hazırlanmış ve yaşama sanatına adanmış bir albüm.
    Bu sıra dışı albüm; günümüz dünyasının zor şartları altında bir hayat kurmaya çalışırken heveslerinden bir şeyler kaybetmiş yorgun kahramanların sırtlarını sıvazlayan, 'onlardan yana' bir çalışma. Başka bir deyişle KOYU, dinleyenlerin ruhlarını sıcacık melodilerle temizleyen, onlara yeni başlangıçlar için "cesaret" diye fısıldayan ve kolayca ısınılabilecek şarkılardan oluşan bir albüm.
    Genç şarkıcının İstanbul, Paris ve Bükreş'te yazdığı şarkıları bir araya getirdiği albümü; günümüz dünyasında insan olmak, arkadaşlık ve aşka dair hikayeleri modern bir üslupla anlatıyor...
    Müzik çalışmalarının büyük bölümünde değişik uluslardan pek çok müzisyen ile ortak performanslar gerçekleştiren Cüneyt Akgün; saksofon, ney, conga, akordeon, ud, gitar, trombon, keman, balaban, piyano gibi farklı kültürlere ait enstrümanları şarkıları içerisinde ustaca bir araya getirerek bu birikimini ve bu zengin mayayı dinleyicisi ile paylaşıyor.
    KOYU albümündeki şarkıları sahnede bambaşka bir enerji ve müzikal anlatımla dinleyiciye sunan Cüneyt Akgün, kendi şarkılarını seslendirmenin yanı sıra; 'ince saz'ların, Brezilya enstrümanları çalan ritim ustalarının, dansçıların ve Küba'lı müzisyen dostlarının katılımı ile pek çok müzik tarzını bir arada bulunduran zengin, değişik ve eğlenceli bir sahne performansı gerçekleştiriyor.

Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU " konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni konu açacam ama.....

yeni konu açacam ama.....

sevgili melekler ben netten bulduğum bazı konuları reimleri ile birlikte paylaşmak istiyorum ama olmuyo aile albümünede resim yükleyemedim ben çokmu beceriksizim güzel resimli konular açacam ördüğüm örgülerin resilerini paylaşmak istiyorum metne resim ekleyemiyorum lütfen bana yardımcı olun yeni öğreniyorum yapamayınca kendimi çok kötü hissediyorum kocamada sormak istemiyorum (gururdan) :dp47:...
  2. Yeni konu nasıl açılır?

Yeni konu nasıl açılır?

1.AŞAMA Öncelikle açacağımız konunun içeriğine en uygun bölümü seçmeliyiz.Çünkü sitede kirliliğe neden olabilir.Ayrıca gereksiz konularda açmak sitede görüntü kirliliğine yol açar eğer bir sorununuz varsa site yöneticilerine veya ilgili üyeye özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz. 2.AŞAMA Konuyu açacağımız bölümü seçtikten sonra yeni konu butonunu kullanıyoruz. 3.AŞAMA Konumuza uygun bir...
  3. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  4. Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

Adını Feriha Koydum Koray (Yusuf Akgün) Kimdir

yusuf akgün adini feriha koydum koray adını feriha koydum koray gerçek adı adını yusuf akgün biyografi Adını Feriha Koydum dizisinde Koray rolünde izlediğimiz genç oyuncu Yusuf Akgün kimdir... 11 Eylul 1984'de Istanbul'da dogdu. Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesinde yaptı. Lisede Shakespeare 'in Bir Yaz Gecesi Rüyasi'nda Lysander roluyle sahneye çıktıi. Provalaıi bitiremeden...
  5. Cüneyt Ergün Bilinmeyen Saat Uygulaması Albümü

Cüneyt Ergün Bilinmeyen Saat Uygulaması Albümü

albümler, 2011 albüm tanıtımları, şarkılar, resimler, cüneyt ergün yeni albüm, hakkında bilgler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Cüneyt Ergün 2011 Bilinmeyen Saati Uygulaması albümü ile müzikseverlere merhaba dedi melekler :) Cüneyt Ergün Bilinmeyen Saati Uygulaması 2011 albümündeki şarkıları ise şöle ; 1. Cüneyt Ergün Bilinmeyen Saati Uygulaması 2. Cüneyt Ergün Taşıdığım Kadar...

Sayfayı Paylaş