gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cüneyt Arkın'a En Çok Acı Veren Olay

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

cüneyt arkının saçları cüneyt arkın saçları arkın çocukları alkol arkının çocukları [​IMG]
    Özel yaşamı ile ilgili itiraflarda bulunan ve bir dönem alkol bağımlısı olduğunu belirten Arkın, Cahide Sonku ile yaşadığı üzüntü veren olayı Filiz Akın'a anlattı.

Filiz Akın'ın sunduğu ve HABERTÜRK'te yayınlanan 'Filiz Akın'la Haftasonu Sohbetleri' adlı programın konuğu Cüneyt Arkın'dı. Arkın kendini en çok yaralayan olayı anlatırken yine o anı yaşadı...

"Cahide Sonku'yu biliyoruz. Cahide Sonku halk tarafından çok seviliyordu. Halk arabasını omuzlarında taşıyordu. Bir gün Duru filmini çekiyoruz. Ben zengin bir adamı oynuyorum. Çocuğum var, bakıcısı da bir hanım. Sonunda yüz yüze geldik. Cahide Sonku'yu tanımam mı? Ama alkol.. Onu öyle yıpratmış ki. Baktın mı acı acı onu hissediyorsun.. "Bana para verir misin, alkol alıcam" dedi. İnsan acı çeker oturur ya. Oradaki acıyı tarif edemem, o anda kalbimden birşey yandı. Hayatımda bu kadar acı çektiğimi hatırlamıyorum.
    Biz şöhreti parayı bilmedik, biz en iyisini yapalım, halkla ilişkiyi en güzel hale getirelim gayreti içerisindeydik..."

"RUH DOKTORUNA GİTTİM"

"Ben bir ara çıldırıyordum. Ruh doktoruna gittim. İnsan hayatta kaç kez acı çekerdi? Eşi ölür, çocuğu olur. Biz her filmde bunları yaşıyorduk. Filmde oğlun ölmüş gibi çekmezsen nasıl izleyiciye yansıtabiliriz ki"

Cüneyt Arkın'a En Çok Acı Veren Olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime...
  2. en çok rep veren

en çok rep veren

evet melekler merak ettiğim bir konu size en çok repi kim verdi?.......
  3. hotmail oturum aç olayında yardıma ihtiyacım var

hotmail oturum aç olayında yardıma ihtiyacım var

hotmail oturum aç hotmail mail açma msn oturum oturum aç gelen kutusu açma sorunu Bu hotmail oturun aç olayından girilen bir link vardı kızlar, hani oraya msn ye girermiş gibi şifrelerimizi yazıyor ve mail hesabımıza giriş yapıyoruk. O linke nasıl bakıyorduk yardım eder misiniz lütfen.
  4. Cilde En Çok Zarar Veren Maddeler

Cilde En Çok Zarar Veren Maddeler

cilde zararlı yiyecekler cilde zararlı kimyasallar cilde zarar veren maddeler Sevgili melekler, bu yazımızda cilt düşmanı, cilde en çok zarar veren maddeleri araştırdık ve madde madde sizlerle paylaşmak istiyoruz... Şeker: Şeker hücrelerin gereksinim duyduğu besinleri çalan bir maddedir.Basit şekerler ciltte renk dengesizliklerine sebep olur ve yüzdeki kızarıklarınkahverengi lekelerin...
  5. Acun Ilıcalı'nın Olay Yaratan Tişörtü

Acun Ilıcalı'nın Olay Yaratan Tişörtü

bu konu Acun Ilıcalı'nın giydiği kedili tişört haberine yer vermektedir. Acun ılıcalı'nın ne kadar tişört giymeye meraklı olduğunu sanırım bilmeyeniniz yoktur. Survivor yarışmasının çekimlerin de giydiği üzerin de kedi baskılı tişörtü ise ayrı bir olay oldu. Kedili tişörtünü beğenen beğenmeyen Acun'u Twitter da eleştiri yağmuruna tuttu. İşte o twitter mesajlarından bazıları sizlerle; İşte...

Sayfayı Paylaş