gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cüneyt Arkın'ın Kızı ve Torunu Varmış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Cüneyt Arkın'ın Kızı ve Torunu Varmış haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Türk sinemasının tartışmasız en büyük isimlerinden ve jönlerinden biri olan Cüneyt Arkın'ın bir kızı ve torunu olduğunu biliyor muydunuz? Biz bilmiyorduk ve eminiz pek çok kişi de bilmiyordu. Arkın'ın ilk evliliğinden olan kızından bir torunu var ve evlilik sonrası eşki eşiyle görüşmediği için kızıyla ve doğpal olarak da torunuyla ilişkileri kesilmiş. Aralarında ne geçtiği, olayların nasıl cereyan ettiği bilinmez, ancak nasıl olur da evlatla görüşülmez, torundan haber alınmaz anlayamadık doğrusu. İşte haberin detayları...

Cüneyt Arkın’ın ilk evliliğinden olan kızı Filiz Canlı’nın 11 yaşında Defne isminde bir kızı var. Dedesini hiç görmeyen Defne’nin en büyük hayali, onunla tanışmak.

Filmlerden tanıyor !

Cüneyt Arkın, ilk evliliğini Doktor Güler Mocan ile yapmış, çiftin 1966 yılında Filiz ismini verdikleri bir kızları olmuştu. Arkın ve Mocan bir süre sonra ayrılınca, şimdi 47 yaşında olan Filiz Canlı’nın da babasıyla ilişkisi kesildi. Canlı’nın kızı Defne de dedesini sadece izlediği filmlerden tanıyabildi.

O da beni tanımıyor!

11 yaşındaki Defne’nin en büyük hayali, Cüneyt Arkın’la tanışmak. Onunla bir araya gelmeyi çok istediğini söyleyen Defne, “Dedemi hiç tanımadım, o da benim kim olduğumu bilmiyor. Ama onunla bir araya gelip sohbet etmek, birlikte yürüyüş yapmak isterim” diyor.

At üstünden inmiyor!

Defne, Yeşilçam filmlerinde Malkoçoğlu’nu canlandıran dedesi gibi at üzerinden inmiyor. Defne, Kemer Country Binicilik Kulübü’nde dört yıldır binicilik eğitimi alıyor.

Filiz Canlı, iş hayatının profesyonellerine hizmet veren HumanPlus şirketinde genel müdür olarak çalışıyor. Canlı, babasıyla ilgili haberlerle gündeme gelmek istemediğini söylüyor.

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Haydaa ay neler duyuyorum ama olmaz ki bu sana yakışmadı valla her zaman beğendiğim sanatçılar arasında yer alsan da kızına ve torununa sahip çıkarak gözümde bir kez daha yüceleceksin. Gerçekler örtbas edilemez çünkü gerçek birdir...

ESİNKADİR ve TİTAN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Vee hiç üşenmeden Cüneyt Arkın'ın ilk kez baba olduğu o anın resmini sizler için buldum :D:D

4. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    sabah 7 de okumuştum haberi inanamamıştım bende

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    hadi canım yeni öğreniyorum şaşırdım :S ama resimde çok şirin çıkmış ya doğarken bu kadar seviniyorda , kızı büyümüş torunu olmuş hiç ilgilenmemiş ilginç :S

Cüneyt Arkın'ın Kızı ve Torunu Varmış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüneyt Arkın'ın Türkan Şoray"a AŞk İtirafı

Cüneyt Arkın'ın Türkan Şoray"a AŞk İtirafı

guneyt arkin Cüneyt Arkın Sinemanın Sultanı Türkan Şoray'a aşk itirafında bulundu :tik: Cüneyt Arkın, “Sinema Benim Aşkım” programında konuğu olduğu Türkan Şoray’a aşk itirafında bulundu: “Sana aşık olduğum kadar sinemaya da aşıktım. İkisi bir araya gelince şaşırıyordum.” TÜRK sinemasının usta oyuncusu Türkan Şoray’ın sunduğu “Sinema Benim Aşkım” programının yarın akşam NTV’de ekrana...
  2. Mete'ye Cüneyt Arkın'dan Güzel Sözler!

Mete'ye Cüneyt Arkın'dan Güzel Sözler!

öyle bir geçer zaman ki, mete, cüneyt arkından övgü, aras bulut iynemli, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yıldızı parlayan genç oyuncusu Aras Bulut İynemli'ye Cüneyt Arkın'dan büyük övgü geldi! Türk sinemasına adını altın harflerle yazdıran Cüneyt Arkın, katıldığı bir organizasyonda kendisine genç oyunculardan en çok hangisini...
  3. Cüneyt Arkın'dan İtiraflar

Cüneyt Arkın'dan İtiraflar

cüneyt arkın itirafı neden yaşamak istemiyor maddi sıkıntısı ne neden çalışıyor neler söyledi ile ilgili bilgiler burada melekler Yılların eskitemediği aktörlerimizden Cüneyt Arkın'ı son yıllarda küçük rollerde ve reklamlarda ekranlarda görmekteyiz melekler :) Kendi kendimize bu yaşa kadar çalıştılar şimdi de keyif olsun diye ekranlara çıkıyorlar diye düşünmüşüzdür hepimiz.Ancak gerçek hiç te...
  4. Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu

Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu

Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu kim hangi rolede oynuyor bana Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu hakkında bilgi verin
  5. Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu Kaan Arkın

Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu Kaan Arkın

Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu Kimdir Pis Yedili Cüneyt Arkın'ın Oğlu Hakkında Bilgi Ekranların sevilen gençlik dizisi Pis Yedili büyük bir beğeniyle izlenmeye devam ediyor melekler :) Bildiğiniz gibi bu dizide ünlü aktörümüz Cüneyt Arkın'ın oğlı Kaan Arkın da oynuyor. Cüneyt Arkın'ın oğlu Kaan Arkın Pis yedili dizisinde Rol Alıyor Kaan polat Cüreklibatır,Ünlü sinema oyuncusu Cüneyt...

Sayfayı Paylaş