gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Cüneyt Arkın'ın Türkan Şoray"a AŞk İtirafı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

guneyt arkin Cüneyt Arkın Sinemanın Sultanı Türkan Şoray'a aşk itirafında bulundu :tik:

Cüneyt Arkın, “Sinema Benim Aşkım” programında konuğu olduğu Türkan Şoray’a aşk itirafında bulundu:

“Sana aşık olduğum kadar sinemaya da aşıktım. İkisi bir araya gelince şaşırıyordum.”
    TÜRK sinemasının usta oyuncusu Türkan Şoray’ın sunduğu “Sinema Benim Aşkım” programının yarın akşam NTV’de ekrana gelecek bölümünün çekimleri yapıldı. Şoray, programın ilk bölümünde “Arım Balım Peteğim”, “Küskün Çiçek” filmlerinde birlikte oynadığı Cüneyt Arkın’ı ağırladı. Yayında Şoray’a hayranlığını ifade eden Arkın, bir de aşk itirafında bulundu ve “Sana aşık olduğum kadar sinemaya da aşıktım. İkisi bir araya gelince şaşırıyordum. Biz o filmlerde oynamıyorduk, aşkı var ediyorduk” dedi. Programın ikinci bölümüne ise “Hanımın Çiftliği” dizisinde Güllü’yü canlandıran Özgü Namal katıldı. O rolü 1972 yılında Türkan Şoray canlandırmıştı, böylece aynı karakteri canlandıran iki oyuncu ekranda bir araya geldi.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Türkana aşık olmayanda yokmuş ki güzel kadınmış

Cüneyt Arkın'ın Türkan Şoray"a AŞk İtirafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY

Türkan ŞORAY Gerçek Adı: Türkan Şoray Doğum Yeri: İstanbul Doğum Tarihi: 28.06.1945 Takma Adı : Kara Kız, Sultan Onu Ünlü Yapan Ne? 1960'larda oynadığı filmlerle tanınmaya başlamış, 1964'te 1. Antalya Film Festivali'nde en başarılı kadın oyuncu ödülünü aldığı "Acı Hayat" filmiyle ünlenmiştir. Birliktelikleri: Eşi: Cihan Ünal, tiyatro oyuncusu, 1983'te evlendiler,...
  2. Türkan Şoray

Türkan Şoray

türkan şoray şimdiki hali
  3. Türkan Şoray hakkında bilgiler

Türkan Şoray hakkında bilgiler

türkan şoray filmleri türkan şoray gözleri turkan soray soray türkan şoray hakkında bilgiler, hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, filmleri, dizileri, oynadığı filmler, ödülleri, haberler, resimleri, kaç yaşında, yaşı, nereli, aslen nereli, Türk Sineması'nın Sultan'ı olan Türkan Şoray, gelmiş geçmiş en iyi Yeşil Çam oyuncularından biridir. O buğulu bakışları ile oynadığı...
  4. Mete'ye Cüneyt Arkın'dan Güzel Sözler!

Mete'ye Cüneyt Arkın'dan Güzel Sözler!

öyle bir geçer zaman ki, mete, cüneyt arkından övgü, aras bulut iynemli, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin yıldızı parlayan genç oyuncusu Aras Bulut İynemli'ye Cüneyt Arkın'dan büyük övgü geldi! Türk sinemasına adını altın harflerle yazdıran Cüneyt Arkın, katıldığı bir organizasyonda kendisine genç oyunculardan en çok hangisini...
  5. Cüneyt Arkın'dan İtiraflar

Cüneyt Arkın'dan İtiraflar

cüneyt arkın itirafı neden yaşamak istemiyor maddi sıkıntısı ne neden çalışıyor neler söyledi ile ilgili bilgiler burada melekler Yılların eskitemediği aktörlerimizden Cüneyt Arkın'ı son yıllarda küçük rollerde ve reklamlarda ekranlarda görmekteyiz melekler :) Kendi kendimize bu yaşa kadar çalıştılar şimdi de keyif olsun diye ekranlara çıkıyorlar diye düşünmüşüzdür hepimiz.Ancak gerçek hiç te...

Sayfayı Paylaş