gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Cüneyt Özdemir Zorundamıyım Çoookk Komikkk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K'da Flaş TV'de mahkumlar için yapılan bir program gündeme getirildi. Programın konuğu ise sanatçı Dilber Ay'dı. Cüneyt Özdemir, "En çok istenen 5 parçanın ismini sayar mısınız?" sorusuna Dilber Ay, "Zorunda mıyım" ile başlayan cümle kurunca olanlar oldu. Ay'ın sözlerini yanlış anlayan Özdemir'i Dilber Ay düzeltti. Ay, parçanın isminin "Zorunda mıyım" olduğunu söyledi.

yaaa ben çok güldüm yaaaa hatta bu konu üzerine bir reklamda çıktı şahan gökbakar ve dilberay ile hahaha

tna, YaseminYC ve kediliDeli bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ha ben bunu tv'den izlemiştim kahkaha atarken nefesim bile kesilmişti hahaha Manyak komik ama hahaha

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende bayağı oldu da izleyeli şimdi reklamı cıkmış dedim burdada baylaşayım bu cüneyt cok mannak adam hahaha

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu ne yaahahaha Ay Laviş ilahi. VBen ilk izliyorum, hatta reklamda söylüyor ya bu şarkıyı, bu ne tuhaf sözler diye çok gülmüştüm hahaha

5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sen bide at tecavüzünü izle hahaha yaaa bu adam nerde buluyosa bu haberleri

6. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    resimde atların gözünü sansürlemiş bi de :D:D aygıra coşkun adını takmışlar :D:D

7. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende serildim yerlere yaaaa cok komik ghercektenn hahaha

8. YaseminYC

YaseminYC Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :puhas: Koptum lavi yaa :D Nerden buluyorsun bunları anlamadım ki :)

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

alemsın sen kankaa yaaa hahaha cok guldum yaaa çılgın atlarrr ihhhhhhh hahaha

10. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    eşeği de dinledinmi hahaha yaa ben bu eşeğe cok üzüldüm :D:D depresyone girmiş zavallım keşke bi mor catıda bunlar için kursalar hahaha

11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hahaha alemsin valla yaa nerden buluyon bole vıdeoları kıss sen bıde artık vıdeo yukleyebılıyomuyuz ? mor catı güzeldii

12. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    her video yüklenmiyo youtube serbest sadece haberin olsun :D:D

Cüneyt Özdemir Zorundamıyım Çoookk Komikkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komikkk resimlerrrrr

komikkk resimlerrrrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. muhteşem komikkk :D:D:D:D

muhteşem komikkk :D:D:D:D

85 yaşınnda bir adam doğum hanenin kapısında beklemektedir. Doğum haneden çıkan doktor şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar: -"içererde doğum yapan bayan yakınınız mı?" +"Evet, eşim." -"Ama bayan 25 yaşlarında..." +"Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız, baba olamaz mıyım yani?" -"Yoo, aklıma benim dedem geldi de." +"Nesi varmıs...
  3. Cüneyt Özdemir kimdir

Cüneyt Özdemir kimdir

cüneyt özdemir kimdir cüneyt özdemir cüneyt özdemir kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, tv programları, biyografi Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda belgeselleri ile tanıdığımız cüneyt Özdemir hakkında bilgilere yer verdik. Buyrun merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır! 1970 yılında Ankara’da doğdu. İlk orta lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1988 yılında Ankara Üniversitesi...
  4. Cüneyt Özdemir ve Ece Erken Mahkemelik Oldu....

Cüneyt Özdemir ve Ece Erken Mahkemelik Oldu....

Ece Erken Cüneyt Özdemir Haberi Polat Towers da Çıkan Yangın Ece Erken'in Polat Towers'ta bulunan evinin yakınında yangın çıkması ve bu yangınla ilgili Cüneyt Özdemirin de twitter da açıklamalarda bulunması Ece Erken İle Cüneyt Özdemir arasında mahkemelik olmasına sebep oldu haberin detaylarına göz atalım.... Polat Towers'da çıkan yangının ardından Ece Erken ile Cüneyt Özdemir...

Sayfayı Paylaş