gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cüneyt Türel'in ölüm sebebi nedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cüneyt Türel hangi sebeplerden dolayı vefat etti çok ama çok merak ediyorum, bu konuda bilgiler sunarsanız beni mutlu edersiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kıymetli değerli oyuncu Cüneyt Türel in aramızdan ayrılışı hepimizi çok üzdü rahmetle ve saygıyla anıyoruz, Değerli sanatçımızın ölümüyle ilgili detaylı bilgileri sunuyorum.
    Cüneyt Türel bir süredir tedavi gördüğü hastanede vefat etti.Cüneyt Türelin ölüm nedeni hastalığının ne olduğu açıklanmadı.Tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı Cüneyt Türel bu sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Türel bir süredir tedavi görüyordu.

Türkiye’nin en iyi dublaj sanatçılarından da biri olan Türel, bu yıl 10 Mayıs ile 5 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan 18.Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali için ‘Elim Elinde’ adlı bir gösteri hazırlıyordu.
    Sanatçının ölümü sanat dünyasını yasa boğdu.

Oyuncu arkadaşları Türel’in ölümünü Twitter’dan böyle duyurdu.

Serra Yılmaz: 1 Mayıs’ın acı haberi Cüneyt Türel’in aramızdan ayrılışı… Çok üzgünüm.

Selim Atakan: Kıymetli tiyatrocu, eşsiz sanatçı meslektaşım Cüneyt Türel’i kaybettik. Sonuna kadar sahnede kalmayı tercih etmişti.

Irmak Ünal: Cüneyt Türel… Çocukluk kahramanlarımdan birini daha ışıklı yoluna uğurlamışız. Çok değerli bir sanatçıyı kaybettik. Allah rahmet eylesin.

Melek Baykal: Sevgili Hocamız Cüneyt Türel’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Hepimizin başı sağolsun!

Cüneyt Türel'in ölüm sebebi nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlı padişahlarının ölüm sebepleri

osmanlı padişahlarının ölüm sebepleri

hürremin ölüm sebebi hürrem sultanın ölüm nedeni hürremin nedeni hürrem sebebi sultanın anı Bayağı ilginç bilgiler var.İnsanı araştırmaya yönlendiriyor Osman Gazi: Felç Orhan Gazi: Depresyon I. Murat: Şehit edildi (Savaş meydanında şehit olan tek Osmanlı Padişahı). Yıldırım Bayezid: İntihar Çelebi Mehmet: Dizanteri / Zehir / Felç (?) II. Murat: Felç Fatih Sultan Mehmet: Nikris –...
  2. Yılanın Ölüm Sebebi

Yılanın Ölüm Sebebi

yılanların ölümü Dün gazetede bir haber okudum ve çooookkk güldüm.Sizinlede paylaşmak istedim. Bir iç giyim firması için katalog çekimlerinde bikinili model canlı bir yılanla poz verirken yaramaz yılan modelin göğsünü ısırmış.Hastaneye götürülen modelin sağlık durumu gayet iyiymiş ammaaaaaaa yılan için aynı şeyi söylemiyorum.Mankenin göğsü silikonluymuş ve yılan silikonu ısırıp zehirlenerek...
  3. azer bülbülün ölüm sebebi ne

azer bülbülün ölüm sebebi ne

arkadaşlarım ölen azer bölmülün ölüm sebebi ne neden ölmüş kalp krizi doğru mu otopsisi yapıldı mı ?
  4. Azer Bülbül Ölüm Sebebi ? Neden öldü ?

Azer Bülbül Ölüm Sebebi ? Neden öldü ?

azer bülbülün ölüm sebebi azer bülbülün ölüm nedeni azer bülbül neden öldü Antalya'da 20 gündür bir gece kulübünde sahne alan Azer Bülbül, otel odasında ölü bulundu. İHLAS SON DAKİKA - AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Şarampol Caddesindeki bir otelde konaklayan ünlü sanatçı Azer Bülbül, kendisini cep telefonu ile arayan ve ulaşamadığı için otele gelen menajeri tarafından odasında ölü...
  5. Meral Okay Ölüm Sebebi

Meral Okay Ölüm Sebebi

Meral Okay Neden Öldü Meral Okay Öldü Meral Okay'ın Ölüm Sebebi Ünlü senarist ve oyuncu Meral Okay sabah saatlerinde evinde vefat etti melekler.. Akciğer kanseri olan Meral Okay, bir süredir kemoterapi tedavisi görüyordu. Kariyerinde dergicilik, yayıncılık, yapımcılık, Sezen Aksu ile sahne çalışmaları yapan, şarkı sözleri yazan Okay, İkinci Bahar dizisiyle ünlendi. Bir filmde...

Sayfayı Paylaş