gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

çünkü seni seviyorum guillauma musso özeti,karakterleri,okur yorumları

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

çünkü seni seviyorum özeti çünkü seni seviyorum özet kitap özeti [​IMG]

Yazar Adı: Guillaume Musso
    Çeviren: Zeynep Seymen
    Orijinal adı ve dili: Parce que je t'aime / Fransızca - Türkçe'de
    ISBN: 978-605-111-370-8
    Sayfa sayısı: 232
    Ebat: 14x23 cm
    Yayın tarihi: Ekim 2009

Her yazdığı roman milyonlara ulaşan, çağdaş romana damgasını vuran GUILLAUME MUSSO’dan zamanın ritmini yakalayan, içten, sımsıcak bir roman.

“Ve acı katlanılmaz olup artık darbelere karşılık veremediğinde, büzüşüp fırtınanın geçmesini beklersin. Bir an gelir, düşman vurmaktan yorulur. Bir an gelir, tünelin ucunda nihayet bir ışık belirir.
    Kendini çok fazla koruma, yoksa hiçbir şey hissetmez olursun. Kalbin buz tutar, yaşayan bir ölü olup çıkarsın ve hayat tüm tadını yitirir.”

Beş yaşındaki Layla, Los Angeles’ta büyük bir alışveriş merkezinde kaybolur. Anne ve babası bu acıyla başa çıkamazlar; hayatları tamamen değişmiş, ilişkileri tükenmiştir. Tam beş yıl sonra, aynı tarihte ve tam kaybolduğu yerde ortaya çıkar küçük kız. Ancak konuşamamaktadır. Anne ve babası kızlarının bulunmasına sevinmiştir, fakat bu sevinç cevaplanması zor soruları da beraberinde getirir. Layla bu bir yılı nerede, kiminle geçirmiştir? Ve asıl önemlisi, neden dönmüştür?

Çok değerli bir varlığı kaybetmenin ıstırabı, intikam ateşi, akıntıya kapılmış sürüklenen insanlar... Kader yollarını kesiştirecek, onları sadece sevginin ve affetmenin gücü kurtarabilecek… Çünkü Seni Seviyorum gerilim dozu yüksek, içten duygularla örülmüş, sıcacık bir roman.

Fransız basınından:

“Guillaume Musso yazmıyor, mümkün olan tüm anlatı yollarını izleyerek, hikâyesi tarafından kovalanıyormuşçasına nefes nefese koşuyor.
    Son derece görsel bir edebiyat, sezgilerle yol alan bir gerilim…”
    Le Parisien

“Çünkü Seni Seviyorum’da bir kitabı best-seller yapmak için gereken tüm malzeme var: gerilim, aşk, metafizik, yüksek tiraj.”
    Livres-Hebdo

“Müthiş bir hayal gücü ve gerilim kokteyli.”
    ELLE

“Guillaume Musso, polisiye roman yazarlarının çarpıcı metodunu kullanarak duygusal bir hikâye yaratma sanatında usta.”
    L’EXPRESS

çünkü seni seviyorum guillauma musso özeti,karakterleri,okur yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jangada (Jules Verne) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları

Jangada (Jules Verne) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları

jules verne hayatının özeti jules vernenin hayatı özeti vernenin hayatının verne hayatı özet Jangada Edebiyat > Roman İTHAKİ YAYINLARI Fiyatı:4.90(Özel Yayın Fiyatı) Yayın Yılı: 2009 388 sayfa İthal Kağıt 11x18 cm Karton Kapak ISBN:6053750086 Dili: TÜRKÇE Peru'nun Iquitos Köyü'nde büyük bir çiftliği olan Joam Garral, kızının düğün törenini gerçekleştirmek için, ailesiyle birlikte...
  2. AŞK BU (Şükran Farımaz) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları

AŞK BU (Şükran Farımaz) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları

aşk kitabının karakterleri şükran farımaz aşk kitabı karakterleri romanının elif şafak özeti Kitap adı : AŞK BU Yazar : Şükran Farımaz Dizi : Türk Edebiyatı Özgün dili : Türkçe Kitap türü : Öykü ISBN : 978-975-07-1095-7 Sayfa sayısı : 88 Yayın tarihi : 2009 "O nicedir burada, hemen yanıbaşımızdaydı Adnan. Kimimizin göğsünde, kimimizin omzunda, ama hepimizin birden elinin altındaydı....
  3. Piraye (Canan Tan) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Okur Yorumları

Piraye (Canan Tan) Özeti,Konusu,Karakterleri ve Okur Yorumları

piraye kitap özeti canan tan piraye özeti özet canan tan karakterleri kitap Kızıl saçlıymış Piraye. Kendimi, keşke ben de kızıl saçlı olsaydım, diye hayıflanırken yakaladım kaç kez... Okudukça, dizelerin arasına dalıp kendimden geçtikçe, tehlikeli bir biçimde özdeşleşiyordum Piraye'yle. Tiyatro sahnemde, bundan sonraki rolüm belliydi artık. Nâzım Hikmet'in Piraye'si rolünü...
  4. ATEŞNEFES (Ahmet Naim) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları

ATEŞNEFES (Ahmet Naim) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yorumları

Kitap adı : ATEŞNEFES Yazar : Ahmet Naim Dizi : Türk Edebiyatı Özgün dili : Türkçe Kitap türü : Öykü ISBN : 978-975-07-1098-8 Sayfa sayısı : 176 Yayın tarihi : 2009 Ateşnefes, edebiyatımızın önemli bir yazarını, bugün çoğu okurun tanımadığı usta bir öykücüyü yeniden gündeme getirmeyi amaçlayan bir derleme. Ahmet Naim, Zonguldaklıların deyimiyle “Kanca Ahmet”, yaşadığı bölgenin insanından,...

Sayfayı Paylaş