gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

cüzdan para merak pişmanlık iç huzuru ile ilgili hikaye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cüzdan para merak pişmanlık iç huzuru ile ilgili hikaye arayanlar için küçük bir yazı var umarım sizlere yararlı olur arkadaşlarım. Bir gün bir adam yolda yürürken yanlışlıkla bişeye basmış merak ederek bastığı şeye bakmış. Acaba neye bastım diyerek ayaklarının altına doğru baktığında bunun bir cüzdandan başka birşey olmadığını farketmiz. Gayri ihtiyarı elini ayaklarının altına doğru cüzdanına doğru uzatmış, cüzdanı yerden almış ve kendine doğru çekmiş. Gördüğü şey, ağzına kadar para dolu bir cüzdandan başka birşey değil.

Birden, acaba ben bu içi parayla dolu cüzdandaki paralar ile neler yapabilirim neler alabilirim diye düşünmeden alamamış kendisini... Soluğu aldığı mağazalardan üst baş ve bir mont almış kendine. Bir kaç saat sonra bir üstündeki monta bakmış birde adamın cüzdanına... Vicdanın sesi onu bir türlü rahat bırakmamış ve yaptığının yanlış olduğuna kanaat getirerek içi para dolu cüzdanı polise vermiş montunu iade ederek aldığı parayıda cüzdana koymuş.

Cüzdanı verdiği karakoldan kendisine telefon gelmiş ve yeniden karakola gitmiş. Cüzdanın sahibi ona teşekkür ederken " bu para ile karımı ameliyat ettirecektim sana teşekkür ediyorum " dediğinde, parayı harcadığı için pişmanlık duyarken, dah asonra yaptıklarını hatırlayarak iç huzuru bulduğunu ve ne kadar doğru bir iş yaptığını düşünmüş.

cüzdan para merak pişmanlık iç huzuru ile ilgili hikaye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Para Cüzdanı

Para Cüzdanı

Para cüzdanı yahut para kemeri bekar için evlenmeye, diğerleri için mala, Elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişiyi yoksulluktan kurtaracak sanata, Para cüzdanının suya düşmesi, dünyalığının devletin eline geçmesine, Para çantası kişinin bedenine, Çanttasının ( cüzdanının) boşaltıldığını görmek vefat etmeye, Beline bağglı olarak görülen para kemeri kişinin öğrendiği ilme, paralar sağlamsa...
  2. namaz ile ilgili bir hikaye

namaz ile ilgili bir hikaye

namazla ilgili hikayeler namaz ile ilgili hikayeler namazla dini namaz ile şiirler dini Namaz İle İlgili Bir Hikaye ADAM, bineceği otobüsün kalkmasına bir saatten fazla süre olduğu için, terminalin yarı aydınlık koridorlarını arşınlıyordu. Ellerini yıkamak üzere biraz ilerideki mescide yanaştığında, iş tulumları giymiş bir genç ona doğru gelerek: — Herhalde namaz kılacaksınız, dedi. Abdest...
  3. Çanakkale Savaşı İle İlgili Hikaye Örnekleri

Çanakkale Savaşı İle İlgili Hikaye Örnekleri

Çanakkale Savaşı Hikayeleri Çanakkale Savaşı İle İlgili Hikaye Örnekleri SEYİT ONBAŞI (1889-1939) Seyit Onbaşı, 1889 yılının Eylül ayında Havran İlçesi Çamlık (Manastır) köyünde dünyaya geldi. Babasının adı Abdurrahman, annesinin ki Emine idi. Seyit, 1909 yılının Nisan ayı başlarında askere alındı. 1912′de Balkan Savaşları’na katıldı. Savaş bitiğinde terhis edilmedi ve topçu eri olarak...
  4. hazreti ömerin kızını görmesi ile ilgili hikaye

hazreti ömerin kızını görmesi ile ilgili hikaye

arkadaşlarım Hz. Ömerin kızını görmmesini anlatan hikayeyi doğru olarak öğrenmek istiyorum lütfen bana anlatabilir misiniz. teşekkürler.
  5. Rahim İçi Araçlar ile ilgili merak edilenler

Rahim İçi Araçlar ile ilgili merak edilenler

rahim içi araç nedir,spirail nedir,kaç çeşit spirail vardır,spiraillerin zararı varmı,spirail gebelikten nasıl korur,spirail ne zaman takılır,rahim içi araçlar hakkında bilgiler Aile planlaması, çiftlerin arzu ettikleri zaman ve arzu ettikleri sayıda çocuk sahibi olmasına hizmet eder. Korunma yöntemleri de aile planlamasının bir bileşenidir. Toplumda oldukça sık kullanılan doğum kontrol...

Sayfayı Paylaş