gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    Evet ben kullandım ocak ayında başladım kullanmayan 3 aylık ilaçtı.ilacı hem adet düzenleyici hem hamile kalmaya yardımcı olarak verdi ama ikisde olmadı ne hamile kaldım ne adetim düzene girdi ilac bittikten sonraki ay gene adet düzensizliği başladı .kilo aldığım la kaldım 5 kilo aldırdı ilaçlar bana.

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.
  2. m-sure kullananlar var mı ?

m-sure kullananlar var mı ?

arkadaşlarım bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için doktorumuz bize m-sure isimli ilaçtan verdi. Acaba bu ilacı kullanırken eşim nelere dikkat edecek. Daha önce bu ilacı kullanan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. teşekkür ediyorum.
  3. folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

folbiol kimlere önerilir. Folbiol kullananlar var mı ?

1 düşük yaşadım kontrole gittiğimde hiç bir sıkıntı olmadıgını ancak korunmayı bırakmadan 1 ay önce folbiol diye bir ilaç içeceksin dedi.hamile kalıncada elevit tonatal a döneceğiz dedi vitamin ve kansızlık için kullanılan bir ilaç oldugunu duydum bilgilendirecek olan varmı
  4. zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

Kızlar zayıflamak için ilaçlardan yarar sağlamaktan başka çarem kalmadı gibi ama hekes de ilaçlar zararlı diyor.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?
  5. Cyclo-Progynova Hamilelikten korurmu?

Cyclo-Progynova Hamilelikten korurmu?

Cyclo-Progynova bir doğum kontrol hapı değildir. Gebelikten korunmak için kullanılmamaktadır. Hormon eksikliği (yerine koyma) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Etken maddesi Estradiol + Norgestrel olan ilaç dişi cinsiyet hormon kombinasyonudur. Adet kanamasının beşinci gününden başlayarak 21 gün süreyle her gün bir draje uygulanır. Önce beyaz, sonra açık kahverengi drajeler alınır. Daha...

Sayfayı Paylaş