gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113

Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

cytotec hapı nedir,cytotec hapıyla düşük nasıl olur,cytotec hapıyla düşük yapan varmı,cytotec düşük hapı hakkında bilgiler Cytotec ürünü Türkiye’de eczanelerde bulunmamaktadır.Ürünler yurtdışından şahsi tedavi amacıyla gümrük kurallarına uygun olarak tedarik edilmektedir.

Cytotec sipariş etmek ve bilgi almak için öncelikle gebelik testi yaptırınız.Gebeligin kesinleşmediği durumlarda net bilgi vermek mümkün olmamaktadır.Düşükle ilgili diğer konularımız düşük hapı ve düşük iğnesiyle bebek düşürme,düşük yapma taktikleri ne buradan ulaşabilirsiniz.

Medikal Kürtaj yöntemi Dünya’da 50 den fazla ülkede uygulanan güvenilir bir yöntemdir.Cytotec içerisindeki Misoprostol maddesi rahim kasılmalarına ve rahim ağzı açılır bu işlemde gebelik tutunamaz ve düşük gerçekleşir.İnsan sağlığına, insan psikolojisine değer verilen gelişmiş ülkelerde uygulanmaktadır. Türkiye’de 2012 yılına kadar uygulanmıştır.2012 yılından itibaren nüfus planlamasına dair alınan kararlar gereği uygulamaya son verilmiştir.

indir.jpg

Cytotec düşük hapı kürtaj olamayan ve kürtaj olmak istemeyen kişilere alternatif olarak sunulmuş bir yöntemdir.Sizde kürtaj olmaktan korkuyor veya veya kimseler duymasın diyor iseniz medikal kürtaj yöntemi ile istenmeyen gebeliginizi sonlandırabilirsiniz.

Cytotec ürünü yurtdışından özel olarak tedarik edildiği için fiyatı aşağı yukarı kürtaj fiyatları ile aynıdır.

Cytotec başarı oranı %90 dır.Eğer dış gebeliğiniz veya rahim ağzında genetik olarak darlık varsa düşük yapamazsınız.

Dünyada 50 den fazla ülkede uygulanan Kürtaj Hapı CYTOTEC Dünya Saglik Örgütü`nün temel ilaçlar listesinde yer almaktadirlar.Medikal Kürtaj daha çok istenmeyen gebelik sonlandırılması için uygulanan bir işlemdir ve rahim içindeki gebeliğin özel yöntemlerle sona erdirilmesidir.Bu yöntem Dünya’da bir çok sağlık kuruluşu tarafından uygulanmaktadır.(Bununla ilgili 2. videomuzu izleyebilirsiniz)

Medikal kürtaj, tıbbi düşük; ilaç veya tablet karışımı yoluyla erken gebeliklerde hamileligin 12. haftasına kadar uygulanabilen Düşük hapı cerrahi olmayan gebelik sonlandırmasıdır.(12 haftalık gebelik süresi, en son görülen adetin birinci gününden itibaren geçen 84 günlük zamandır.) En güvenilir ve etkili tıbbi düşük iki farkli hapin kullanilmasini gerektirmektedir.MİFEPRİSTONE ve MİSOPROSTOL gebeliğin kendiliginden rahimden çıkarılmasını sağlar.

Mifepristone ve Misoprostol adli bu ilaçlar gebeliğin kendiliginden rahimden çıkarılmasını sağlar. Mifepristone gebeliğin devam etmesini saglayan projesteron hormonunun salgilanmasini engeller. Bu hormon olmadan rahim duvarina tutunan döllenmis yumurta bozulur, ve rahim kasilir. Misoprostol rahim kasilmalarini arttirir ve kasilmalarin neden oldugu atıkların rahimden çıkarilmasina yardimci olur.Mifepristone ile Misoprostol`un erken üc aylik dönemdeki düsükler icin oldukca tesirli, güvenilir ve uygun olduklari kanitlanmistir. Bu düsük yönteminin etkileri kramp ve uzun süreli adet seklindeki kanamayi icermektedir. Yaygin yan etkileri arasinda bulanti, kusma ve ishaldir. Ciddi komplikasyon riski son derece düsüktür.Arastirmalar kadınların tıbbi düsük yöntemini, hastaneye veya baska acil servise yakin oldugu sürece kendi evlerinde uygulamalarınin guvenli olduguna isaret etmektedir.

kaynak:bebekduşur.com

ARKADAŞLARIM BU KONUMUZA YAZILAN HER TÜRLÜ MAİL VE TELEFON NUMARASI SİLİNECEKTİR. İLETİŞİMİNİZİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPINIZ.

Son düzenleme: 14 Mart 2016
  2. selin3434

selin3434 Forum Okuru

merhabalar sevgili okurlar cytotec düşük ilacı elimde mevcut ihtiyacı olan burda zaten yoksa ne işimiz var türlü numaralar ile insanları kandırmakta hiç hoş değil isteyen güvenir istemeyen güvenmez ancak mesleğim gereği ihtiyacı olana ürünü temin ederim ve gereken ne işlem var ise yardımcı olurum arkadaşların bilgisine ilaç ile ilgili tüm kullanım koşuları ve detaylarını anlatırım yardımcı olurum whatsapp sms veya cep no ile ulaşmak isteyen arkadaşlarım e-mail EDIT BY BEYZA iyi günler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2015
  3. deniz ank

deniz ank Forum Okuru

Cytotek çok etkili olmak la birlikte gebeliğin haftasına gore dozaj farklılıkları gösterebilir
    Arkadaşlar size tavsisyem bu işlemi doktor gözetim de uzman kişilere yaptırmanız ama bir çok arkadaşım evlilik dışı ilişki ve yaş küçük olması sebebiyle hastane kaydından korkuyor.
    İlaç çok etkili demiştik piyasada sahte ilaçlar da olmakla birlikte insanların bu acizliğinden nemalanan şeref yoksunu kişiler cırt atıyor bunlara da dikkat etmeniz gerekir ilaçla. Düşük yapmadan önce lütfen coooook düşünün ve aldığınız kişiden yan etkilerini sorup bilgi isteyin ama bir uzmandan alacağınız bilgi çok işinize yarar EDIT BY BEYZA

4. deniz ank

deniz ank Forum Okuru

Cytotek çok etkili olmak la birlikte gebeliğin haftasına gore dozaj farklılıkları gösterebilir
    Arkadaşlar size tavsisyem bu işlemi doktor gözetim de uzman kişilere yaptırmanız ama bir çok arkadaşım evlilik dışı ilişki ve yaş küçük olması sebebiyle hastane kaydından korkuyor.
    İlaç çok etkili demiştik piyasada sahte ilaçlar da olmakla birlikte insanların bu acizliğinden nemalanan şeref yoksunu kişiler cırt atıyor bunlara da dikkat etmeniz gerekir ilaçla. Düşük yapmadan önce lütfen coooook düşünün ve aldığınız kişiden yan etkilerini sorup bilgi isteyin ama bir uzmandan alacağınız bilgi çok işinize yarar EDIT BY BEYZA

5. Deniz ank deniz

Deniz ank deniz Forum Okuru

Cytotek çok etkili olmak la birlikte gebeliğin haftasına gore dozaj farklılıkları gösterebilir Arkadaşlar size tavsisyem bu işlemi doktor gözetim de uzman kişilere yaptırmanız ama bir çok arkadaşım evlilik dışı ilişki ve yaş küçük olması sebebiyle hastane kaydından korkuyor.

6. Deniz ank deniz

düşük hapı için ara ayrıntılı bilgi için EDIT BY BEYZA deniz

7. Deniz ank deniz

düşük hapı isteyen ulaşş EDIT BY BEYZA deniz ilac orjinal garentilidir indir.jpg

8. Deniz ank deniz

Düşük hapı isteyen ulassin ilaç orijinal cytptec dır garantili dır deniz ank.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Haziran 2015
  9. Deniz ank deniz

Düşük hapı isteyen ulassin ilaç orijinal cytptec dır garantili dır EDIT BY BEYZA deniz ank.

10. Deniz ank deniz

Düşük hapı isteyen ulassin ilaç orijinal cytptec dır garantili dır deniz ank. indir.jpg

11. Deniz ank deniz

12. Deniz ank deniz

Düşük hapı isteyen ulassin ilaç orijinal cytptec dır garantili dır deniz ank. Kesin çözüm dur

13. Deniz ank deniz

14. Deniz ank deniz

15. Deniz ank deniz

Ekli Dosyalar:

Cytotec Düşük Hapı Kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. Ertesi Gün Hapı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Ertesi Gün Hapı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

ertesi gün hapı, nasıl kullanılır, etkileri, zararları, korur mu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Korunmasız bir beraberlikten ya da kullandığınız korumanın işe yaramadığını farkettikten sonra kullanılan haplara ertesi gün hapları denir.Bu haplarla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda ki gibidir: Kullanılabilir ama asla bir doğum kontrol...
  3. CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

Degerli arkadaşlar cytotec isimli düşük ilacını kullandım ve çok olumlu oldu bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara öneririm. Ben 0506 154 21 82 telfon numarasından ilaca ulaştım herkeze kullanmanızı öneririm. Ben bu ilacı kullandıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bende korkmuştum ama hiç korkmaya gerek yokmuş saygılar.
  4. Düşük Yapma Taktikleri Hapları

Düşük Yapma Taktikleri Hapları

bebek düşüren haplar,bebek düşüren ilaçlar,bebek düşüren yöntemler,düşük yaptıran taktikler,düşük yapma hakkında bilgiler Bebek düşürme yöntemleri ve düşük yapma taktikleri. Kimi zaman düşüncesizce ve bilinçli cinsel birlikteliğin sonu kötü olabiliyor. Bu konuda yardım istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Evli değilseniz ve çocuk istemiyorsanız, ailenizin durumu bilmesini...
  5. Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec misosprostol olarak da bilinen ve ticari reçete ile satılan bir ilaçtır. Bütün reçeteli ilaçlar gibi bu ilacından yan etkileri vardır. Bir tüketici olarak Cytotec kullanmadan önce faydalarının yanı sıra, yan etkileri konusunda da bilgi sahibi olmalısınız.Cytotec misoprostol Türkiyede VE AVRUPA DA eczanelerde bulunmamaktadır. Sipariş hattını aramadan önce mutlaka test yaptırıp...

Sayfayı Paylaş