gebe
?

Degerli arkadaşlar cytotec isimli düşük ilacını kullandım ve çok olumlu oldu bu sıkıntıyı yaşayan ar

1. SDA

oy sayısı 0
    0,0%
  2. DASDSA

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Yalçınbora

Yalçınbora Forum Okuru

CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Yalçınbora tarafından paylaşıldı.

Degerli arkadaşlar cytotec isimli düşük ilacını kullandım ve çok olumlu oldu bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara öneririm. Ben 0506 154 21 82 telfon numarasından ilaca ulaştım herkeze kullanmanızı öneririm. Ben bu ilacı kullandıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bende korkmuştum ama hiç korkmaya gerek yokmuş saygılar.

2. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    arkadaşım seni yargılamıyorum ama yazını okuyunca içim burkuldu bizler anne olabilmek için ne cabalar veriyoruz sen ise düşük ilacı reklamını yapıyosun hayat ne garip.....

3. selin06

selin06 Forum Okuru

ilaç satıyorum diye milleti dolandırmaya utanmıyorsunuz degilmi adi insanlar

CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

düşük ilacı düşük ilaçları antidepresan kullanırken hamile kalmak Antidepresan kullanan anne adaylarını bekleyen düşük tehlikesi! Gebeliğin ilk aylarında antidepresan ilaçlarının çok sakıncalı hatta bebeğin düşmesine bile neden olduğunu açıklayan uzmanların konuyla ilgili yapmış olduğu bu çok önemli açıklamalar için detaylara geçiyorum Antidepresanların, hamilelerde özellikle ilk 3 aylık...
  2. Tüp bebek tedavisinde düşük dozlu ilaçla yumurtlama

Tüp bebek tedavisinde düşük dozlu ilaçla yumurtlama

tüp bebek tedavisinde kalitsiz yumurta,tüp bebek tedavisinde kaliteli yumurta,tüp bebek tedavisinde yumurtanın kalitesini artırma,tüp bebek tedavisinde düşük dozla kaliteli yumurta elde etme hakkında bilgiler İn Vitro Matürasyon yöntemi nedir, nasıl uygulanıyor? Bu yöntemi hastanemizde başarıyla uyguluyoruz. Burada, hiç ilaç kullanmadan yumurtaları erken bir aşamada toplayıp laboratuvarda...
  3. Düşük yapmak için bir ilaç varmı?

Düşük yapmak için bir ilaç varmı?

evde nasıl düşük yapılır,düşük yapmak için ne yapmalıyım,düşük yapmak için ne yapmalı,düşük yapıcı ilaçlar,düşük hapı,düşük hakkında bilgiler Yeni başlamış bir gebeliğin ilaçlarla sonlandırılıp sonlandırılamayacağı merak edilen ve sıkça sorulan sorulardandır. Düşük yaptırmak amacıyla ilaç kullanımı II. Dünya savaşı yıllarında gündemde idi. Yine nüfusu kalabalık olan ve bazı gelişmekte olan...
  4. Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

cytotec hapı nedir,cytotec hapıyla düşük nasıl olur,cytotec hapıyla düşük yapan varmı,cytotec düşük hapı hakkında bilgiler Cytotec ürünü Türkiye’de eczanelerde bulunmamaktadır.Ürünler yurtdışından şahsi tedavi amacıyla gümrük kurallarına uygun olarak tedarik edilmektedir. Cytotec sipariş etmek ve bilgi almak için öncelikle gebelik testi yaptırınız.Gebeligin kesinleşmediği durumlarda net...
  5. Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec misosprostol olarak da bilinen ve ticari reçete ile satılan bir ilaçtır. Bütün reçeteli ilaçlar gibi bu ilacından yan etkileri vardır. Bir tüketici olarak Cytotec kullanmadan önce faydalarının yanı sıra, yan etkileri konusunda da bilgi sahibi olmalısınız.Cytotec misoprostol Türkiyede VE AVRUPA DA eczanelerde bulunmamaktadır. Sipariş hattını aramadan önce mutlaka test yaptırıp...

Sayfayı Paylaş