gebe
  1. Burcu6390

Burcu6390 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Cytotec lazım

Konu, 'Kadınlar' kısmında Burcu6390 tarafından paylaşıldı.

Cytotec elinde olan arkadaşlar var mı çok acil yardım lütfen

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sayfamız üzerinden bu ilacı temin edemezsiniz.İstenmeyen bir gebelik söz konusu ise mutlaka hekime görünün,sağlığınızla oynamayın..

Cytotec lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayrilmamiz lazim....

Ayrilmamiz lazim....

ayrılmamız lazım ayrilmamiz lazim Bazen oyle bazen boyle, bazen icten bazen suctan ama egri ama bugru, soylenir durur ayrilik esnasinda bazi sizi sozler, iste bu bazi sizi ayrilik sozlerinden bir demet yasemen) -ayrilmaliyiz, sekerim.. benim bilmedigim bir besik kertmem varmis.. annem bugun soyledi -gel iki medeni insan gibi ayrilalim hayatim.. medeni medeni, havaya bir madeni para atalim.....
  2. Konuşmamız Lazım....

Konuşmamız Lazım....

Kaçacaksın. Bu cümleyi duyunca pılını pırtını toplayıp kaçacaksın. Unutturana kadar da yok olacaksın. Bazı kelimeler, bazı cümleler var ki; kim, hangi durumda söylerse söylesin altından hep aynı duygular çıkar. Daha doğrusu hep aynı duyguyu uyandırır. Tıpkı, “konuşmamız lazım” gibi... İnsanda direkt kaçma hissi uyandırıyor. Tabii söyleyen değilseniz. Ne kahredici bir cümle. Allah ne...
  3. CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

Degerli arkadaşlar cytotec isimli düşük ilacını kullandım ve çok olumlu oldu bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara öneririm. Ben 0506 154 21 82 telfon numarasından ilaca ulaştım herkeze kullanmanızı öneririm. Ben bu ilacı kullandıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bende korkmuştum ama hiç korkmaya gerek yokmuş saygılar.
  4. Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

cytotec hapı nedir,cytotec hapıyla düşük nasıl olur,cytotec hapıyla düşük yapan varmı,cytotec düşük hapı hakkında bilgiler Cytotec ürünü Türkiye’de eczanelerde bulunmamaktadır.Ürünler yurtdışından şahsi tedavi amacıyla gümrük kurallarına uygun olarak tedarik edilmektedir. Cytotec sipariş etmek ve bilgi almak için öncelikle gebelik testi yaptırınız.Gebeligin kesinleşmediği durumlarda net...
  5. Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec in Yan Etkileri Nelerdir?

Cytotec misosprostol olarak da bilinen ve ticari reçete ile satılan bir ilaçtır. Bütün reçeteli ilaçlar gibi bu ilacından yan etkileri vardır. Bir tüketici olarak Cytotec kullanmadan önce faydalarının yanı sıra, yan etkileri konusunda da bilgi sahibi olmalısınız.Cytotec misoprostol Türkiyede VE AVRUPA DA eczanelerde bulunmamaktadır. Sipariş hattını aramadan önce mutlaka test yaptırıp...

Sayfayı Paylaş