gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

:D:D Süper Öğrenci :D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Bi öğrenci üniversitefe ilk gününü yaşamaktadır.Kantinde yer bulamayınca prof. un masasına oturur.Bunu gören prof. -Olum öküzle kuş bi masada oturmaz. Öğrenci ; -O halde ben uçuyorum. Hocası buna çok sinirlenir ve bu öğrencisine sınavda düşük not vermeyi düşünür.Sınav günü gelir ve ardından hoca kağıtları okur bakarki öğrencinin kağıdı hep doğru.Bunun üzerine sınıfta öğrencisini çağırarak ona ;
    -Olum Yolda yürüyorsun karşına biriğnde akıl birinde para olan iki torba çıktı, Hangisini alırsın? Öğrenci;
    -Hocam paralı torbayı alırım. hoca ;
    -Ben olsaydım akıl olan torbayı alırdım der. Öğrenci de ;
    -EEEE hoca çok doğal insanda ne eksikse onu ister. Hoca onun bu lafınada çok sinirlenir.Ve not defterine Öküz yazar.Bunu gören öğrenci ;
    -Hocam not defterine imzanızı attınız ama halen notumu vermediniz der .

2. Monera

Monera Forum Okuru

Ce: :D:D Süper Öğrenci :D:D
    Daha öncede okumuştum teşekkürler...
    :hhh::hhh::hhh::hhh:

:D:D Süper Öğrenci :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  2. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  3. Papaz süper bişi :D

Papaz süper bişi :D

Papaz, ölmek üzere olan adamın üzerine eğilerek: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der. Ancak adamdan ses çıkmaz. Papaz gene: "Ölmeden önce şeytanı ve onun kötülüklerini lanetle" der demesine ama adamdan gene ses çıkmaz. Papaz iyice sinirlenir: "Neden şeytanı ve kötülüklerini lanetlemiyorsun be adam?" Adam yanıtlar: "NEREYE GİDECEĞİMİ...
  4. gofretli süper pasta..:D

gofretli süper pasta..:D

gofretli tatlı vazgeçilmez tat deneyin bence... Malzemeler: 1. 1 litre süt 2. 9 yemek kasigi irmik 9 yemek kasigi toz seker 3. 1 adet damla sakizi Tatlimizi 2 ölçü hazirliyoruz. üzeri için meyveli sos ve çilek,3 veya 4 paket rulokat Yapilisi: · Bir tencere içerisine sütümüzü,sekerimizi ve irmigimizi koyup kaynatiyoruz kaynadiktan sonra damla sakizlarida ilave edip 4-5 dakika...

Sayfayı Paylaş