gebe
  1. sambade

sambade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

D-e-N-e-M-e

Konu, 'Deneme Odası' kısmında sambade tarafından paylaşıldı.

1-2-3- Deneme 1-2 :deli::grouphug::grouphug:

D-e-N-e-M-e konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. . . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

. . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

SEVDA MEVSİMİ Dün gece sabaha kadar ağladım O eski günleri nasıl aradım Seni ölesiye severken canım Böylemi geçecek sevda mevsimi Seni ölesiye severken canım Sensiz mi bitecek sevda mevsimi Kavuşuruz diye avunurum ben Sensizlik çok zormuş yanıyorum ben İçimi ince bir sızı kavurur Sensiz mi bitecek sevda mevsimi İçimi ince bir sızı kavurur Böylemi geçecek sevda mevsimi...
  2. ^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

slm ben kaan tüm arkadaşlara iii paylaşımlar dilerim
  3. Muhteşemmmmmmmmm t ü m a n n e l e r i n h e r g ü n ü i ç i n :))

Muhteşemmmmmmmmm t ü m a n n e l e r i n h e r g ü n ü i ç i n :))

ANNELEREE..... Anne demek; * Yenilen her lokmadan sonra alkış kıyamet koparan,şenlik havasına bürünendir. * Çıkan her pirinç tanesi diş için tüm hısım akrabaya telefon açandır. * Tüm hafta hayalini kurduğu pazar kahvaltısına oturup asla yiyemeden kalkandır. * Sabaha kadar kırk sefer uyanarak,sabah kalkıp zombi gibi işe gitmektir. * İşten eve geç gelmenin vicdan azabıyla...
  4. Şifalı bitkiler -    D-E-F

Şifalı bitkiler - D-E-F

Dalakotu (kurtluca) : Eğreltiotugillerden; sıcak bölgelere yetişen bir bitkidir. Güzel kokulu, pembe çiçekleri vardır. Yapraklarının üstü parlak, altı donuk yeşil kadife rengindedir. Tadı acıdır. Faydası : Faydası : Ateşi düşürür, vücuda kuvvet verir. Dizanteri ve ishali keser. Nefes almayı kolaylaştırır. Öksürüğü keser. Karaciğer ve mide hastalıklarının iyileşmesine yardım eder....

Sayfayı Paylaş