gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

d&g saatlerr.........

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: d&g saatlerr.........

hiç tarzım degiller..:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: d&g saatlerr.........

tarzın nasıl cicim onlardan da koyayım hemsomm

d&g saatlerr......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. D&G  ilkbahar Koleksiyonu_(2)

D&G ilkbahar Koleksiyonu_(2)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. canomun d. günü bugün

canomun d. günü bugün

Bugün benim canomun Münzevimin dogum günü.....DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN CANOMMMMMMMMM NICE MUTLU SAGLIKLI HUZURLU VEDE EN ÖNEMLISI M....li YILLARA SANA SEVIOM..............:dp178: aha pastandan ben cikiyorum nasi süpriz ama :D:D:D:
  3. 2011 D&G ayakkabıları

2011 D&G ayakkabıları

Modanın vazgeçilmezlerden biri olan D&G kışın yaklaşmasıyla beraber, yeni sezon ayakkabılarını piyasaya sürdü.Özellikle katologdaki birçok ürün bu senenin trendi olacağını gösteriyor.Sizler için seçip beğendiğim ayakkabılar....
  4. 2011 D&G yaz koleksiyonu

2011 D&G yaz koleksiyonu

Bildiğimiz gibi dolce gabbana 2011 yaz koleksiyonları şimdiden yeri aldı. Eger sizlerde dolce gabbananın ürünlerini begenip severek giyiyorsanız buyrun sizler için sunuyorum...
  5. D&G enerjisi

D&G enerjisi

Güne süper enerjik başlamak için D&G 2011 bahar koleksiyonu resimlerine bakmak iyi bir fikir gibi geldi bana.. Şimdi bahar pozitifliğini yaşamak adına kendinizi resimlere bırakın ve güneşin içinizi ısıttığını düşünün...

Sayfayı Paylaş