gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:D komik kişisel iletileeer!

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

:D komik kişisel iletileeer! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çoooqqq komik itiraflar :D

çoooqqq komik itiraflar :D

sırtımı çiğnedi sırtını çiğnedi 23 Mart 2006 ben_ruzgarim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; Ülke: İngiltere İnternette sohbet ederken asıldığım kırk dört yaşındaki bayanın tepkisi şu oldu: "Git başımdan ufaklık, benim senden yaşlı iç çamaşırım var" antidoto; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: İstanbul Askeriyeye şişe içinde alkol sokamadığımız için iki kasa portakala votka...
  2. kişisel iletinizde ve imzanızda kullanbileceğiniz komik yazılar

kişisel iletinizde ve imzanızda kullanbileceğiniz komik yazılar

Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. Sen yüzünü cama dayardın, ben popomu. Yoldan geçenler bizi hep ikiz zannederdi. -------------------------------------------------------------------------------- Ey dagları tasları herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja aptal aptal bakan bu salagi niye unuttun.....
  3. Komik köpekler :D

Komik köpekler :D

komik köpekler
  4. Bunlarda komik ama :D

Bunlarda komik ama :D

Bu duvarlar süper başka hiç bir yerde olduğunu düşünmüyorum :huhe: ya da ..... :huhe:

Sayfayı Paylaş