gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

D&P Parfümleri

Konu, 'Parfüm' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

dp parfüm listesi dp parfüm kodları d p kodları erkek erkek
    Kızlar parfümlerim bitti....Geçenlerde arkadaşla konuşurken bana D&p ye bi bak dedi...açık parfüm ama harika kokuları var orjinalinden asla ayırt edemezsin dedi...
    Eğer aranızda D&P kullanan varsa adını kodunu ve de memnun olup olmadığınızı yazarmısınız melişler

Şimdiden tşkler :kiss:
    :parti:
    :dilektut:

Son düzenleme: 19 Temmuz 2010
  2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım canım d&p evt gerçekten güzel..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hangisinbi kullandın ama kodu neydi....bide hangi markanın çakmasıydı :D:D

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ama numaralarını bilmiyorum..oradaki kızlar yardımcı oluyor.ismini söylüyorsun parfümün.ilgileniyolar

5. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    ben kullanıyorum canım..açık parfümler arasında kaliteli bi marka..ben lacoste klasik kullanıyorum...vazgeçilmez kokum...

6. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Ben candy kullanıorm hem kalıcı hemde çok gü<el bi kokusu war çok kalıcı canım kullanmanızı şidetle tavsiye ediorm!

7. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ben arada kullanıodum ama en son aldığım alerji yaptı malesef artık orjinal takılıyorum hepsinde :D

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

candy

c24 c26 hapsi çok güzelll birdee en güzelii chanel şans

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

c27 kullanyrm bende oda güzel kokuyu

10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bende kullanıyorum gayette memnunum;);)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

d&p artık eskisi gibi kaliteli değil.. bargello parfümeri var onu deneyin mutlaka kalıcılığı süper kıyafetlerim yıkandıktan sonra bile kokuyor, hemde bi koku bu kadar mı orjinaline benzer, 1 alana 1 bedava kampanyaları olduğu için bütün yaz 122 kodlu hugo boss intense ve 425 kodlu burberry the beat kullandım etrafımdakiler mest oldu, şimdi ise bakırköyde çalışan yakışıklı arkadaş sağolsun onun tavsiyesi üzerine tatlı kokularından 405 kullanıyorum bir de onlara özel çikolata kokusu varmış ondan aldım fakat o biraz ağır iki kere sıkıyorum yanından geçtiğim insanlar çevirip soruyor :)) geçen arkadaşıma gezmeye gittik, bu çikolatadan sıkmıştım üzerime 4 yaşındaki oğlu gelip gelip sarıldı sordum sen çok mu seviyorsun beni diye o da ama sen çok güzel kokuyorsun dedi..

erkeklere de tavsiyem 633 ve 735 kodlu parfüm, mükemmel kokular..

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

d&p b24 nasıııl bi kokusu var bileen acil cevap yazsın lütfen

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

i3

dp parfüm en güzel kokusu I3 ULTRAMARİNE DİR kesinlikle erkeklere tavsiye ederim

D&P Parfümleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanal Şarkı artık bunu dinlicezzzz :D xD

Sanal Şarkı artık bunu dinlicezzzz :D xD

Komple komple komple netteyiZ Komple komple komple msndeyiZ Komple komple komple sohbetteyiZ Koptumu net hadi ya üzülme be abi ya Hayat kısa tabi ya yürü başka pcmi yok Girmeyi versin bas git taksit taksit Komple komple komple netteyiZ Komple komple komple msndeyiZ Komple komple komple sohbetteyiZ Yani değeri bilinmeyen pcnin Güm güm başını vuracak elbet şaşkın Bırakda bi kire...
  2. D&P parfum

D&P parfum

dp parfüm dp parfüm çeşitleri listesi bayan listesi bayan Melekler kullandığınız herkesin adını sorduğu D&P parfumunuz hangisi?? :parfum::d040:
  3. Ünlülerin Parfümleri

Ünlülerin Parfümleri

unlulerin parfumleri ünlülerin parfümleri ünlülerin parfümleri, ne kullanıyorlar, markaları, parfüm isimleri, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şöyle her daim mis gibi kokmayı kim sevmez.Dünyada en çok tüketilen kişisel ürünlerden biri parfümdür.Peki sevdiğimiz yıldızlar hangi parfümleri kullanıyorlar acaba,merak ediyor musunuz? Anne Hathaway:...
  4. Zehirli Parfümler

Zehirli Parfümler

parfümeri parfümler parfüm markaları parfüm dünyası parfüm yorumları parfüm fiyatları hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Parfümler Bakımlı Kadınların Vazgeçilmezi arasında ilk yerini herzaman korur melekler. PArfüm denince akla bin bir çeşit marka ve koku gelir aklımıza. Erkeklerde kadınların kullandığı parfümlere çok dikkat ederler öyleki parfümünüzü değiştirdiğinizde "aşkım...
  5. İşte D&P 'nin 2013 Yılı Parfüm Kodları Listesi

İşte D&P 'nin 2013 Yılı Parfüm Kodları Listesi

Bu konu; 2013 D&P parfüm kodları listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sürekli orjinalini kullandığını iddia etse de her kadının mutlaka D&P'den bir parfümü olmuştur. Orjinallerinin yerini tutmasa da uygun fiyatlarıyla herkes tarafından kullanılan D&P parfümleri 2013 yılında kodlarını yeniledi. Biz de bu sayfamızda kokuların etkisine ve büyüsüne inanan, her...

Sayfayı Paylaş