gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

D Vitamini Yan Etkileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr D Vitamini Yan Etkileri nelerdir bilen var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

D Vitamini Yan Etkileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. d vitamini....

d vitamini....

ABD'de yayımlanan bir araştırmada, D vitamini eksikliğinin kalp - damar hastalıklarına yakalanma riskini artırabileceği ortaya çıktı. Harvard Tıp Fakültesinden Thomas Wang başkanlığındaki ekibin, 5 yıl boyunca ortalama 59 yaşındaki 1739 kişi üzerinde yaptığı araştırma, kanında D vitamini eksikliği bulunan (her mililitre kanında 15 nanogramdan az) kişilerin kalp krizi veya beyin kanaması...
  2. D Vitamini

D Vitamini

Kadın ve erkeklerde her gün alınması gereken en az doz 200 ünitedir. Düzenli süt içenler ya da süt ürünleri tüketenlerin yeterince D vitamini aldığı söylenebilir. Ayrıca vücut güneş ışınlarına maruz kaldığında, kendisi de D vitamini üretir. Yaşlılıkta kemiklerin zayıflamasına (osteoporoz) karşı, günde 400-800 ünite kadar D vitamini takviyesi alınması yararlı olmaktadır. Günde bir litreden...
  3. Kızamıkçık Aşısı Yan Etkileri

Kızamıkçık Aşısı Yan Etkileri

kızamıkçık aşısı kızamıkçık aşısı yan etkileri kızamıkcık aşısının yan etkileri kızamık aşısının Kızamıkçık aşısı ve yan etkileri hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyorum Kızamıkçık,çocukluk çağının en hafif geçen enfeksiyon hastalıklarından biridir.Genellikle hastalığın farkına bile varılmaz.Kızamıkçık virüsünün en büyük tehlikesi,gebelik döneminde geçirilen...
  4. Sigarayı bırakmanın yan etkileri

Sigarayı bırakmanın yan etkileri

sigarayı bırakmanın yan etkileri sigarayı bırakmanın yan etkileri, faydaları, yararları, zararları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bağımlılık vakkalarında en başta sigara bağımlılığı geliyor Melek'lerim. Ne yazık ki bende o bağımlılar arasındayım. Sigarayı kesinlikle bırakmayı düşünüyorum ama bırakınca yan etkileri, faydaları ya da zararları ne olur bilemiyorum. Sizde benim gibi...
  5. D Vitamini Yan Etkileri Nelerdir

D Vitamini Yan Etkileri Nelerdir

D Vitamini Yan Etkileri D Vitamini Yan Etkileri Nelerdir Sağlıklı bir yaşam için, sağlıklı beslenmek gerekir. beslenmekten kasıt ise vücudun ihtiyacı olan vitaminleri tüketmektedir. Zira vitaminler hep faydalı olmuyor, bazı durumlarda zararlarıda oluyor. Örneğin birazdan sunacağımız d vitamini zararları gibi Melek'lerim. D Vitamini Yan Etkileri; - D vitamininin zararları arasında ilk...

Sayfayı Paylaş