gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

dadaşlar diyarı

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dadaşlar diyarı

Bir başkadır benim memleketim:hi:

3. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dadaşlar diyarı

3 gün kaldım 5 sene önce haziran ayında. unuttum adını bir yere götürmüşlerdi bizi 7 ev iç içe birleştirilmişti. sarma gibi kadayıftan bir tatlı yemiştik. başka yerde onun gibisini yemedim. nasıl güzel bişeydi o ya. şipşak gezdirdiler heryeri 3 günde. gene çıkarsam Doğu Anadolu turuna bu sefer 1 hafta kalacağım.

dadaşlar diyarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dadaşlar diyarı Erzurum

dadaşlar diyarı Erzurum

dadaş nickleri dadas nickleri erzurum erzurumlu dadaşlar diyarı
  2. Yasaklar Diyarı

Yasaklar Diyarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dj Akman - Diyar Diyar

Dj Akman - Diyar Diyar

özyaşlarım yağmur gibi yağıyor bu hasretlik yüreyimi yakıyor kimse garip hallarımı bilmiyor ayırdılar beni senden nedensiz günler geçmez yaşayamam ki sensiz seni sevmek yasak olsa süresiz sensiz taşıdığım bu can deyersiz Sensin benim kaderim sensin derdim kederim başımı alır giderim diyar diyar eller nederse desin vazgeçemem benimsin isterse ölüm gelsin diyar diyar Aramızda engeller var...
  4. Murat Kekilli - Dadaş

Murat Kekilli - Dadaş

murat kekilli hele dadaş Hele Dadaş hoşmusan dolumusan boşmusan Ayakların yan basir yoksa sen sarhoşmusan Bu derenin uzunu kıramadım buzunu Aldım dadaş kızını çekemedim nazını Bu derenin geveni geven sarmış geveni Meclisten haber gelmiş seven alsın seveni __________________
  5. Diyare tedavisi

Diyare tedavisi

diyare ppt diyare, tedavisi, nedir, ne demek, ne demektir, ppt, hastalığı, nasıl geçer, ishal Halk arasında "ishal" olarakda bilinen diyare hastalığı hakkında faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Etiyoloji ve Patogenez: Eğer aşırı derecede diyette lifli gıdalar alınmıyorsa normal bir kişinin günlük dışkı ağırlığı 300 gr kadardır. Eğer 300 gr'ın üzerine...

Sayfayı Paylaş