gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dadı

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Kıymetli şeyleri güvenle teslim edilebilecek emin bir kimseye delalet eder.Rüyasında dadılık yaptığını gören kimse, uzun ve zahmetli bir işe girecek demektir. Dadi görmek, iyiye yorumlanir. Rüyasinda bir dadisi oldugunu ve ondan küçük yasinda dinledigi masallari tekrar anlatmasini rica ettigini görmek, eger bir yardima ihtiyaci varsa, mutlaka bekledigi yerden yardim görecegine; öyle bir yardim beklemiyorsa, bulundugu isinden daha fazla para kazanacagi bir mevkie gelecegine delalet eder. Dadisinin elini öperek duasini aldigini gören, Allah'in (C.C) rizasini almis bir kuldur. Bu rüya dün-yada ve ahirette islerinin yolunda gidecegine isarettir.Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Kıymetli şeyleri güvenle teslim edilebilecek emin bir kimseye delalet eder

Dadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper dadılar paylaşılamıyor

Süper dadılar paylaşılamıyor

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ‘Akademi Dadı’ adlı dadı eğitim merkezinde, çocuk eğitimi üzerine 6 ay boyunca ders gören kursiyerler, kurstan birer ’süper dadı’ olarak mezun oluyor. Tamamı lise ve üniversite mezunu olan dadı adayları, çocukları çok seven kişilerden seçiliyor. Kurs süresince ruhsal yapılarının çocuk bakmaya uygun olup olmadığını anlamak için çeşitli testlerden geçirilen...
  2. Petek Dinçöz - Kadın mıyım Dadın mı?

Petek Dinçöz - Kadın mıyım Dadın mı?

Bencillik rüyasından yan bakalım hadi küçük bey Soruyorsam merakımdan mükemmel mi gidiyor her şey Kabul et bir süre sonra alışkanlığa dönüyor her şey Ayrılıkta neyse payım bedelini ödeyip hemen giderim Kadın mıyım dadın mıyım söyle de sıfatımı öğreneyim Ayrılıkta neyse payım bedelini ödeyip hemen giderim Kadın mıyım dadın mıyım söyle de sıfatımı öğreneyim.

Sayfayı Paylaş