gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dağ reimleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

alıntı​

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dağ reimleri
    paylaşım için saol

Dağ reimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dağ çiçekleri

dağ çiçekleri

dağ çiçekleri dag cicekleri dağ çiçeklerinin isimleri çiçeği çiçekleri isimleri şimdi bu çiçeklere bakerken hayalinizde oralarda olduğunuzu sanın ve kuş seslerini duymaya çalışın temiz havayı içinize çekin
  2. DaĞ HastaliĞi

DaĞ HastaliĞi

Akut Dağ Hastalığı ( ADH ) ( Acute Mountain Sickness-AMS ) 2500 metrenin üzerinde, kişinin hipoksik-hipobarik (az oksijenli düşük hava basınçlı) ortama yeterli toleransı gösterememesi sonucu ortaya çıkan belirtiler bütünüdür. 1850-2750 metre arasında görülme sıklığı % 20, 3000 metre üzerinde % 40 civarındadır. Herkes bu hastalığa yakalanabilir. Daha önce karşılaşmamış olmanız bir sonraki...
  3. dağ evleri

dağ evleri

dağ evleri modelleri dağ evi modelleri isviçre evleri en güzel isviçre
  4. Dağ keçisi

Dağ keçisi

Dağkeçisini görmek zarara uğramaya, onu avlamak yahut etinden yemek bir vesileyle gelecek mala delalet eder.Amansız, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya işarettir. Bedeninizde çürük olması daha önce yaşadığınız aşkları hatırlamak size sağlamayacak demektir. Çürük yumurta ise hayatınız boyunca elinizi attığınız her işte başarılı olacağınız anlamındadır. Çürük...
  5. Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

ses verin sesime dağlar nota ses verin sesime dağlar notası notaları notaları yavuz bingöl Ses verin sesime dağlar Benim kuzum ordamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır 2x Dağlar dağlar, uzun dağlar Yüreğimde sızın dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Ateş düştü yakar...

Sayfayı Paylaş