gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Dağı Oyup, İçine Başkan Koydular!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Dağı Oyup, İçine Başkan Koydular! [​IMG] Burası Rushmore Dağı Anıtı... Amerika Birleşik Devletleri nin Güney Dakota evaletinde bulunuyor. [​IMG] Dağın Black Hills (Siyah Tepeler) denilen kayalıklarındaki anıt Amerika Birleşik Devletleri nin dört başkanını gösteren dev heykellerden oluşur.

Heykellerin yapımına 1936 da oğlu ile birlikte sert granitleri yontarak başlayan Borglum eserini 14 yılda tamamladı... [​IMG]
    Hills te yanyana kabartma heykelleri bulunan dört ABD başkanı soldan sağa doğru:

Anıt, heykeltraş John Gutzon Borglum un ve oğlunun eseridir. [​IMG]
    George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt ve Abraham Lincoln dür. Heykellerin herbirinin yüksekliği 18-20 metre olup çok uzaktan görülmektedir.[​IMG]

Dağı Oyup, İçine Başkan Koydular! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Endometrial Ko-kültür (Yapay rahim içi uygulaması

Endometrial Ko-kültür (Yapay rahim içi uygulaması

ko kültür ko kültür nedir tüp bebek yapay rahim nedir rahim kültürü Endometrial Ko-kültür (Yapay rahim içi uygulaması)Tüp bebek uygulamalarında yeni bir yöntem: Defalarca tüp bebek uygulaması gerçekleştirilmesine rağmen gebe kalamayan çiftler için yeni bir yöntem olan endometrial ko-kültür Türkiye’de ilk kez İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde uygulanıyor. Başarısız tüp bebek...
  2. kahvenin içine deterjan koydum

kahvenin içine deterjan koydum

hanımlar merhaba bugün size bir şeyy itiraf edecem :mery:benim eşimin ev tekstili üzerine mağazası vardı.elde olmayan sebeplr yüzünden kapattık.eşim çok konuşkan çokespirili ve eğlenceli bir yapıya sahip olduğu içünnn hanım müşterilerini pek etkiliodu kahkahaları çok meşhurdur neyse hatunun biri benim adama kancayı sallamış her mağazaya uğradığımda o orada elinde sigara :sigara:karşılıklı...
  3. Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Kişinin ten rengine göre, makyaj yaparken kullanılcağı renkler de değişir. Koyu tenliler makyaj yaparken hangi renkleri kullanmalı hangi tonlar onlara yakışır işte koyu tenlilerin makyaj ve bakımı için püf noktaları :tik: Sarı, kızıl ve kahve rengi saçlarla bütünleşen koyu tenle en uyumlu renkler; bejden mercana ve çikolata kahvesine uzanan sıcak bir renk paletidir. Bu renkler, cildi...
  4. Hamiş melekler bu konu sizler için

Hamiş melekler bu konu sizler için

gebelikte cilt bakımı gebelikte cilt çatlakları gebelikte cilt lekeleri.Hamilelik her yönüyle dikkat ve bakım isteyen bir süreç. Sağlıklı bir bebek sahibi olmanın yanında, annenin de kendine özen göstermesi arzulanan ve gözardı edilmemesi gereken bir nokta gebelikte karşılaşabileceğimiz bazı cilt sorunları bura melekler Hamilelik süresince de güneşten korunmaya özen göstermek gerekir....

Sayfayı Paylaş