gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Dağınık saçlı kız salatası

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

rendeleme oyunları Sebze yemeyen çocuklarınız bu tarife bayılacaklar...

MALZEMELER
    ¦ 4 yaprak kıvırcık marul
    ¦ 1 adet domates
    ¦ 1 adet havuç
    ¦ 1/2 adet kırmızılahana
    ¦ 1 adet közlenmiş kırmızıbiber
    ¦ 2 adet siyah zeytin
    ¦ 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
    ¦ 112 çay kaşığı tuz
    ¦ 112 adet limon suyu
    Hazırlanışı
    Çocuğunuz kıvırcık marulları kendi elleri ile ufak ufak bir tabağın içene dağınık olacak şekilde parçalasın, marulların üst kısmına rendelenmiş havuçları ilave etsin. Göz oluşturmak için salatanın ortasına iki adet zeytini aralıklı şekilde yan yana koysun. Kulaklarını yapmak için rendelenmiş kırmızılahanayı sağ ve sol tarafa yarım daire oluşturacak şekilde ilave etsin. Salatanın ağzını yapmak için gözün alt kısmına doğranmış domatesleri ince bir çizgi şeklinde yaysın. Kulaklarının uç kısmına iki adet ince şerit halinde kırmızıbiberden küpe yapsın. En son üzerine zeytinyağı, tuz ve zeytinyağı ilave etsin.

Dağınık saçlı kız salatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. e$iniz evde dağınık mı ? düzenLi Mi hadi kızLar payLa$alım..

e$iniz evde dağınık mı ? düzenLi Mi hadi kızLar payLa$alım..

açıLışı ßen yapayım ßenim eşim evde çOk düzenLidir.ßu Konuda çok şansLı olduĞumu düşünüyorum geneLde erkeKler önemsemezler Çünkü.ßana ßi yararı yok ama herşeyi düzenLi kullanması ho$uma gidiyor.. ya siziN Kızlar yorumlarınızı ßekliyorum
  2. Yağmur Saçlı Kız

Yağmur Saçlı Kız

. Yağmur Saçlı Kız Yağmur saçlı Kız unutma! bir tek seni sevdim ben, bir tek seni özledim ... Sen benim ilham kaynağımdın, sevinç tomurcuğum, sevgi çağlayanım, hayat pınarımdın bir zamanlar... Bir zamanlar saçların bahçemin nazlı çiçeğiydi her dokundukça yeşeren, okşadıkça kokulu güller açan; doyamazdım bakmaya, dokunmaya kıyamazdım... Ellerimi tuttuğunda tanımsız bir sevinç kaplardı...
  3. mavi saçlı kız !!!!!

mavi saçlı kız !!!!!

sarı saclı emolar mavi saçlı kız romanı mavi saçlı emolar kız oku kızın romanı oku hatunlar '!!!!! mavi saçlı kız adlı romanı herkeze tavsiye ediyorum.. en son okudugunm kıtaplardan bırısı ve gercek yasanmıs hayat hıkayesi anlatılıyor. kan kanserı olan bır genc kzıın gunlugunden kıtap halıne getırılmıstırr . hayatın ne kadar acımasız oldugunu ve gercelerını anlatıyor. . . . . . .!
  4. Dağınık köfte

Dağınık köfte

çok pratik bir tarif mutlaka denyin:) MALZEMELER 2 adet yumurta 250 gr fındık 250 gr margarin 6 su bardağı un 1 su bardağı yoğurt 1 su bardağı toz şeker 1 çay bardağı sıvı yağ 1 paket kabartma tozu HAZIRLANIŞI Margarini hafif ılıtın, iki adet yumurta sarısı ,yoğurt,sıvı yağ,şeker ve kabartma tozu ile bir kapta elinizle ezip yumşatın.Un ilave edin yoğurup hamur yapın .Yumurta iriliğinde...
  5. Dağınık örgü

Dağınık örgü

saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, örgü saç modelleri, örgü saç modelleri 2011 Bu senenin modası bu salaş topuzlar olacak gibi görünüyor.Hiç uğraşılmamış ve dağınık görünüm veren örgü modeli sizce nasıl ?

Sayfayı Paylaş