gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dağıtım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Tablet dağıtılacak illeri BURADA Kİ konumuzdan takip edebilirsiniz. Yapılan açıklamalar, buradan duyurulacaktır :)

Dağıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nvidia 9600GT Dağıtımda

Nvidia 9600GT Dağıtımda

Nvidia 9600GT Dağıtımda Yeni fiyat/performans kralı yarın Türkiye'de Yapılan testlerde 8800GT ile 3870 arasında bir performansa sahip olan 9600GT yarın satışa sunuluyor. Palit' in standart 9600GT modeli 179$+KDV, Overclock edilmiş Sonic modeli ise 199$+KDV fiyatından satılacak. Palit 9600GT Sonic: 65 nanometre Çekirdek hızı: 700 MHz Paralel işlemci hızı: 1750MHz Paralel işlemci...
  2. Hitler'in ruhuna helva dağıttılar

Hitler'in ruhuna helva dağıttılar

Türk Eğitim-Sen üyeleri, İsrailli komutanın sözlerine tepki olarak, 'Hitler'in ruhu için' helva dağıttı. Türk Eğitim-Sen Kayseri 2 No'lu Şube Başkanı Ali İhsan Öztürk ve bazı sendika üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'nda biraraya gelerek, İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Avi Mizrahi'nin Türkiye'ye yönelik açıklamalarına tepki gösterdi. Hitler'in ruhuna helva dağıtmaya karar verdiğini...
  3. Havalimanında yolculara para dağıttı!

Havalimanında yolculara para dağıttı!

İspanya'nın Mallorca Havalimanı'nda, yolculara para dağıtan sarhoş bir İngiliz yolcu gözaltına alındı. Polis yetkilileri, İngiltere'nin Mahchester kentinden Mallorca'ya gelen James B.N. (59) adlı yolcunun, üzerindeki 52 bin Avro değerindeki seyahat çeki ve nakit parayı terminaldeki yolculara dağıtmaya başladığını söylediler. Polis, ''üzerinden kötü bir koku yayılan ve bilinçli hareket...
  4. Anne-Oğul İmza Dağıttı...

Anne-Oğul İmza Dağıttı...

Anne-Oğul İmza Dağıttı... Usta oyuncu Filiz Akın, Anneler Günü'nde kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile birlikte sevenleriyle buluştu. Usta oyuncu Filiz Akın, Anneler Günü'nde kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile birlikte sevenleriyle buluştu. 212 Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen imza gününe katılan anne-oğul keyifli bir söyleşiye imza attı. Akın etkinlikte...
  5. Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Pasta havlular Mevlüt hediyeleri Bizim yaygınlaşmış bir geleneğimizdir sünnet, doğum, düğün gibi mevlütlerimizde havlu dağıtırız. Bu pasta şeklinde havlularla fark yaratacaksınız. Ben bu fikri çok beğendim. Bebek mevlüdümde bebek mevlüt şekerleri ile birlikte dağıtmak isterim. İşte birbirinden güzel, iştah kabartan pasta havlular;

Sayfayı Paylaş